Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alapítványok akik senki...

Alapítványok akik senki segítségkérésére nem reagálnak.Miért van elérhetőségük?

Figyelt kérdés
Adott egy nagyon nehéz,kilátástalan helyzet.Alapítványoknál is emberek dolgoznak,mikor olyan élethelyzet alakult ki,önhibán kívül,akár dokumentumokkal,de személyes felkereséssel is igazolni tudja a segítséget kérő hogy valós helyzet áll fennt,nem megélhetési kéregető az adott család.Miért van az hogy 100alapítványnak elküldött emailből csupán egy válaszol?Olyan alapítványoknak lett email küldve,akik kifejezetten hasonló problémákban tudnának segíteni.

aug. 18. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványok jó része pénzmosási feladatokat lát el, és állandó ügyfélkörrel rendelkezik. Nem kell oda más.
aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Szia Rébusz!
aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amit minden egyes alapítvány oldalának megnyitasakor megfigyeltem,hogy egyből felugrik a fül,hol tudsz utalni nekik.Szomorú hogy becsapják az embereket,mert sokan magánszemélyeknek nem segítenek utalással,még esetünkben sem.
aug. 18. 10:46
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy alapítvány neked nem segített az még nem jelenti azt, hogy az alapítvány semmirekellő.
aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

ara már gondoltál, hogy nem az a dolguk, hogy Bélának segítsenek önmagát bébiszittelni ha Bélának épp nincs kedve megoldani a problémáját? különben is auguzstus van, ilyenkor minden csak takaréklángon működik, meg különben is már tanévkezdésre készülnek.

ha bajod van, család, családsegítő, bank a megfelelő sorrend, tudod, magad uram, ha szolgád nincsen. valszeg egy könyen megoldahtó problémáról van szó, és érzik, hogy felesleges rád pazarolniuk az energiájukat, mert te csak lusta vagy megoldani a helyzetet.

aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenki de mindenki tud az adott helyzetről,csak nem foglalkozik vele senki.Itt semmi lustaságról szó nincs,nem segélyekből élünk,nem vagyunk lusta semmirekellő emberek.Nem ennivalóra,vagy iskolekezdésre való kérésről van szó.És még azzal sincs gond ha az adott alapítvány nem segít.Arról hogy annyi nincs bennük hogy egy választ adjanak hogy nem.Persze tudjuk a nem válaszolás is egy válasz.Azt hozzáteszem mindent próbáltunk hogy megoldjuk a helyzetet.Ez a végső dolog volt hozzájuk próbáltunk fordulni.
aug. 18. 12:28
 7/14 A kérdező kommentje:
4-es!Nem azt írtam hogy semmirekellőek.De ez a jellemző sokra.És nem az a baj hogy nem akarnak segíteni,hanem az hogy nem is válaszolnak hogy nem.Nem csak nekünk,sok más embernek sem válaszolnak.
aug. 18. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

akkor hisztizz itt XD

mondjuk ha nekik is ilyen informatívan írtad le a problémád, én nem csodálkoznék a helyedben XD

tehát nem is kell segítség, csak hisztizel valamin, amit neked kéne megoldani. ezzel esetleg valami bejárónői vagy gyerekfelügyelői ügynökséghez fordulj akkor, ők hátha kiadnak valakit, aki megoldja helyetted a mindennapokat.

aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as!Nem fogom itt kiteregetni a helyzetet,és pont azért mert szemtől szembe,arccal te sem mernél leszólni,hisztinek titulálni egy igen komoly gondot,amiben az országban elvileg van,csak gyakorlatilag nincs megoldás.És lett volna aki segített volna a helyzet megoldásában,de én nem vagyok hajlandó abban részt venni,hogy a segítségéért cserébe verjem át az embereket,hogy neki legyen belőle haszna.Mert puszta emberi érzésből nem segít.Az a szomorú hogy egy országban minden a haszonról szól.
aug. 18. 15:22
 10/14 anonim ***** válasza:

#6: Miről tud mindenki, de mindenki?

Mert pl. én se tudok a megszorult helyzetedről.

Melyik híradóban szerepeltél és mikor? Visszanézném, hogy képbe kerüljek

aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!