Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így az öregek?

Miért viselkednek így az öregek?

Figyelt kérdés
Tegnap a buszmegállóban vártam a buszomra. A járdán jött felém egy öregasszony, megállt és a szemembe nézett, én elfordultam, de a buszmegálló üvegén lehetett látni hogy továbbra is ott áll és engem néz. Később arrébb álltam, jött ő is közelebb. Hozzáteszem, nem volt rajtam tényleg semmi kirívó, ráadásul huszonéves lány vagyok és biztos hogy nem ismertük egymást, elég messze is lakom onnan. Majd kérdeztem tőle hogy akar-e valamit, de nem válaszolt. Úgy adódott, hogy aztán egyszerre két busz is megállt egymás után a megállóban, ő elindult az első felé, úgy tűnt hogy felszáll rá és örültem hogy végre megszabadulhatok tőle, nekem úgyis a második buszra kellett felszállnom. Erre amikor észrevette hogy a másikra szállok, ő már féllábbal az első buszról leugrott, és elindult utánam a második buszra...wtf?? Gondolom nem volt semmi dolga, és az volt a programja hogy engem a 28 éves lányt kövessen? Miért csinál valaki ilyet? Másnál is volt hasonló? Nem zaklatónak tűnt, de azért wtf...

aug. 17. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Ez nagyon beteg.. Ha a napokban megint felbukkanna nyugodtan írj és leverjük..

Lehet beállították megfigyelőnek egy kis pénzért, jobb ha óvatosabb leszel a napokban és járj nyitott szemmel!!

aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Ugye nem azt akarod mondani, hogy felnőtt nőként féltél attól, hogy egy idős asszony utánad megy?

A buszon meg már nem foglalkozott veled, gondolom, hiszen erről nem írtál.

Túlliheged a témát. Talán már kicsit demens volt, ment erre-arra, maga se tudta mit akar. De bántani nem bántott senkit. Elég nagy az a buszmegálló, meg a busz is ahhoz, hogy mindketten elférjetek. Fogadd el, hogy ő is ott volt, és arra nézett, amerre épp kedve tartotta.

Azt írod, örültél, hogy megszabadultál tőle. Micsoda? Nem is szólt hozzád egy mukkot sem. Miféle szabadulásról beszélsz?

Mintha üldözési mániád lenne.

aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg kattos volt a vénasszony, valami már nem volt százas a fejében. Bántani úgysem tud, felteszem jobb erőben vagy annál, de azért elhiszem, hogy creepy volt. Lehet emlékeztetted egy ismerősére vagy ilyesmi.
aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Ugye nem azt akarod mondani, hogy felnőtt nőként féltél attól, hogy egy idős asszony utánad megy?"

Nem, egyáltalán nem akarom azt mondani 😆

Amúgy miért kell egy ilyen kérdésbe egyből üldözési mániát belelátni, csak mert feltűnt hogy valaki furcsán viselkedett?

Tény, hogy amerre en lakom, megfordult már egy ket érdekes alak buszokon, és kíváncsi vagyok hogy ki mit tapasztalt.


Szolovjov: én is így gondolom

aug. 17. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem megigézett téged, megátkozott. Nem voltál neki szimpi, de az is lehet, hogy a nyanya leszbi, esetleg biszex és tetszettél neki. :P
aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez pest?

Mert Pest teli van ilyen betegekkel.

aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Ez Buda volt. Mármint a kérdezőre gondolsz vagy mi?


De most komolyan elmondom, figyelj kérdező: Látszik, hogy nem voltál még öreg ember közelében. Az öregek nem teljesen azt csinálják, amit szeretnének (gyakran a fiatalok sem, de most nem ez a téma). Az öreg ember sokszor beteg, az agya már nem a régi (szalajt, ahogy egyik ismerősöm mondja), sokszor nem is veszed észre és sajna ő sem, hogy nem normálisan gondolkodik. Ezzel együtt nagyon sokan mozognak a világban sokféle ok miatt, sokszor nincs is más választásuk. Emiatt azt javaslom, hogyha öreg emberrel találkozol mindig úgy viselkedj velük, mint a kisgyerekekkel, igyekezz előzékeny és udvarias lenni de mindenekelőtt segítőkész. Nem tudhatod, hogy mi fog történni vagy milyen problémája van szegény embernek.

aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Azért nem kezd bárki csak úgy leépülni, ahhoz kell egy életmód is, hogy ilyen vészes szintre épüljön le. Pl. nulla testmozgás, cigi, tv-zés egész nap M1, stb.

Ha meg az öregek ilyen társadalmat csináltak, szerintem élvezzék ők a gyümölcsét maguknak, ne egy ártatlan fiatal nő ideje és figyelme menjen arra hogy az öreg néni elbénázta az életét és azt se tudja mivan

aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!