Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen nőről? Szerintetek miért viselkednek így emberek?

Figyelt kérdés

Adott egy alig 30 éves fiatalokból álló pár. A nőt annyiszor megcsalta és megalázta a férfi, hogy nyílt titok, nagyjából mindenki tudja. Főleg, hogy a fél városnál bepróbálkozik a férfi. Emelett minősítehetelen hangnemben is beszél a nővel.

Mégis 2 naponta posztolja ki hol egyikük, hol másikuk, hogy “szerelmemmel”, “egyetlenem” stb…és sok-sok csókolózós kép. NEM nyitott kapcsolatban vannak, ez fix. A nő nem mindegyik megcsalásról tud, de 3-ról biztosan. És ezeket a képeket gyakran azután teszik ki amikor újra kibukik a dolog.



jún. 30. 19:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*mármint mindig tesznek ki képet, de akkor különösen sokat. Én figyelmeztettem a nőt, hogy rámnyomult a srác, de kb. én jöttem ki belőle rosszul, és aznap kirakott a nő még egy enyelgős képet.
jún. 30. 19:39
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
A nő egy kiszolgáltatott nyomorult lúzer.Vagy függ a pasitól pénz,lakás ügyben,vagy nagyon ronda és csak sz.pni tud.
jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ronda, teljesen átlagos. Anyagilag meg nem függ tőle, a csaj családjának még több pénze van, amúgy egyikük jogász másik orvosit végzett.
jún. 30. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy a férfi nagy manipulátor, a nő meg vagy vak, vagy annak tetteti magát.
jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Az a társadalmi elvárás,hogy a férfi a szent,őket tilos elhagyni,mert mit fognak mások gondolni! Na ezért nem!
jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az "olyan nő", még babánk is lett, bár utána kezdődtek a bajok.

Sosem hittem, hogy valaki ennyire képes szó szerint mindent feladni azért, hogy megmaradjon a családja. Hogy valaki ennyire vak, naív és ostoba tud lenni, mint én voltam anno.

Közben tudtam és átláttam rajta, de mégis hittem és reménykedtem, önmagamat és az elveimet már teljesen feladva.

Folyamatos stressz, napi szintű sírás, sokszor már üvöltve, a gyerek meg mindent végignézett.

Kell egy kis idő, amíg az ember szó szerint elfárad, belefárad (én a sürgősségin kötöttem ki), de a felismerés megint csak akkorát taszított rajtam, hogy másodszorra is kórhazban kötöttem ki. Talán ez az igazi felismerés volt a legfájdalmasabb, hiszen tudtam és rettegtem tőle. Jó pár hónapba telt kiheverni, mai napi próbál manipulálni. Akkor éreztem, hogy igazán túlléptem rajta, amikor már szó szerint hányingert kapok tőle és már szánalmasnak tartom, hogy sajnáltatja magát.

Ez egy baromi mély gödör, amibe a partner taszít bele és hagy vergődni, még le is köp és ki is nevet. Majd pedig nyújtja a kezét, te pedig hálás vagy érte. Aztán újra a mélybe taszít.

Nagyon nehéz ebből az érzelmi állapotból kijönni.

jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig aki sok érzelmet fektet bele egy kapcsolatba, az jön ki rosszul a végén.

Hatalmas EQ, és erre hajlamos lesz az illető.

Mindig a jó emberekkel babrálnak ki.

És a tartás, ego az, ami legutoljára van a sorban náluk. (nálunk)

júl. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel próbálja magát becsapni meg a "nagyközönséggel" elhitetni, hogy mennyire jó a kapcsolatuk és mennyire boldog.
júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Empata, szinte a nárcisztikus ellentéte.
júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg van félemlítve a nő,ezt gyanítom.Vagy egyszerűen nem akarja elfogadni,hogy egy rakás sz4r a kapcsolata,és emiatt magának is hazudik.
júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!