Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves lány létemre miért...

20 éves lány létemre miért csak a felnőtt (30+) emberek tartanak szépnek?

Figyelt kérdés

Soha az életben semmi korombeli nem bókolt nekem, soha semmilyen korombeli fiú nem akart engem felszedni (való életben, online jött pár üzenet de jóval kevesebb mint a többi lánynak).


Viszont 30 feletti fickók próbáltak már felszedni, és középkorú vagy idősebb emberek mindig külön megjegyzik, hogy milyen szép vagyok. (például boltban dolgoztam, mondta egy nő, hogy túl szép vagyok ahhoz, hogy ilyen helyen dolgozzak, stb)


Nem hiszem, hogy sokkal idősebbnek néznék ki a koromnál, max 22nek nézhetnek szerintem.


Most nyilván legtöbben azt írnátok, hogy tegyek ki képet magamról, de én nem igazán szeretnék. Inkább az a kérdés, hogy ennek lehet valami oka? Más korosztályú embereknek más a szépség ideálja vajon? Vagy mi?



aug. 15. 18:15
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez nem minden nőre igaz. Legtöbben utalják ha dudálnak vagy füttyögnek nekik az utcán, de nekem még ez is jól esne baszki...
aug. 15. 20:42
 32/37 anonim ***** válasza:

"dudálnak vagy füttyögnek nekik az utcán"


Sokkal többre nézek egy szerény átlagos lányt aki nem hivja fel magára a figyelmet,de a 4 fal között tud lenni egy olyan szexbomba aki óriásit Sztriptízel a pasijának.

aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Seila ***** válasza:
Lehet arcra nem vagy szép, viszont a tested túlságosan kihívó, nagy cici, nagy fenék, hosszú combok és a 30+ pasik erre gerjed többségük.
aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Hát ja most mit izgulsz? Van valakid nem? De ahogy látjuk ez nem elég.
aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ a kérdésedre Kérdező,de nekem is pontosan ugyanez a bajom és én 21 éves vagyok. Már nekem is nagyon elegem van ebből. Ráadásul sokszor mondtak mar hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnal. Csak mondjuk nekem meg annyi hogy nemcsak az idősebbek hanem az enyhén fogyatekos emberek allandoan megtalalnak.

Ismerőseim mindig mondják nekem hogy elég karakteres arcom van és nagyon feher a bőröm ami eleg feltuno. Lehet neked sincsen ilyen mindennapi átlag kulsod nemtudom lehet ez is az oka.

aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Ugyanez!! Nem is a normálisabb 30+osok találnak meg engem se, hanem látszik rajtuk, hogy nem véletlen nem találnak korunkbeli párt...


Nekem is mondták már hogy karakteres arcom van és nekem is elég világos a bőröm, bár nem feltűnően. Akkor nem vagyok egyedül. Jó tudni, főleg miután végig aláztak a válaszokban.

aug. 16. 21:23
 37/37 A kérdező kommentje:
korukbeli**
aug. 16. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!