Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves lány létemre miért...

20 éves lány létemre miért csak a felnőtt (30+) emberek tartanak szépnek?

Figyelt kérdés

Soha az életben semmi korombeli nem bókolt nekem, soha semmilyen korombeli fiú nem akart engem felszedni (való életben, online jött pár üzenet de jóval kevesebb mint a többi lánynak).


Viszont 30 feletti fickók próbáltak már felszedni, és középkorú vagy idősebb emberek mindig külön megjegyzik, hogy milyen szép vagyok. (például boltban dolgoztam, mondta egy nő, hogy túl szép vagyok ahhoz, hogy ilyen helyen dolgozzak, stb)


Nem hiszem, hogy sokkal idősebbnek néznék ki a koromnál, max 22nek nézhetnek szerintem.


Most nyilván legtöbben azt írnátok, hogy tegyek ki képet magamról, de én nem igazán szeretnék. Inkább az a kérdés, hogy ennek lehet valami oka? Más korosztályú embereknek más a szépség ideálja vajon? Vagy mi?



aug. 15. 18:15
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Az embernek általában van élete a párkapcsolaton kívül is, amiben nem mindegy, hogy érzi magát.


Kíváncsi lennék, neked milyen lenne, ha soha az életben senkit nem érdekeltél volna.

aug. 15. 19:17
 22/37 A kérdező kommentje:

21es


örülök is, csak nem értem a helyzetet.

aug. 15. 19:17
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

20-asnak igaza van teljesen,ahogy irja:


"Ha van valakid, akkor mi a fa**omat érdekel, hogy idegen férfiak mit gondolnak rólad?"

aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
A páromat soha nem csalnám meg. Csak jó lenne, ha néha lenne kit visszautasítani.
aug. 15. 19:22
 25/37 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus, ha nincs probléma, akkor generál.
aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

26-os


igazad van,tényleg a kérdezőnél elgurult a gyógyszer..

aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
52%

19:22


" jó lenne, ha néha lenne kit visszautasítani."


Tipikus női gyülölet a férfiak felé,erre aztán büszke lehetsz..

aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nem a gyűlöletről van szó. Hanem a saját egómról.
aug. 15. 20:13
 29/37 anonim ***** válasza:
25%

Lehetsz akármilyen vonzó a 30+ os férfiaknak, azt már biztosra tudom, hogy egy roha** nárcisztikus görény vagy.

Remélem valaki megcsap egy lapáttal, hogy a külsőd reprezentálja a belsődet is.

aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
83%
Durva... fura a nőkben ez az ösztön, hogy mindig kell hogy a férfiak szeme rajtuk legyen.
aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!