Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves lány létemre miért...

20 éves lány létemre miért csak a felnőtt (30+) emberek tartanak szépnek?

Figyelt kérdés

Soha az életben semmi korombeli nem bókolt nekem, soha semmilyen korombeli fiú nem akart engem felszedni (való életben, online jött pár üzenet de jóval kevesebb mint a többi lánynak).


Viszont 30 feletti fickók próbáltak már felszedni, és középkorú vagy idősebb emberek mindig külön megjegyzik, hogy milyen szép vagyok. (például boltban dolgoztam, mondta egy nő, hogy túl szép vagyok ahhoz, hogy ilyen helyen dolgozzak, stb)


Nem hiszem, hogy sokkal idősebbnek néznék ki a koromnál, max 22nek nézhetnek szerintem.


Most nyilván legtöbben azt írnátok, hogy tegyek ki képet magamról, de én nem igazán szeretnék. Inkább az a kérdés, hogy ennek lehet valami oka? Más korosztályú embereknek más a szépség ideálja vajon? Vagy mi?



aug. 15. 18:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%

Lehet bőven oka...

Tudod a kereslet és a kínálat egymásra talál. A megfelelő kínálat önmagára vonzza a hozzáillő kereslet tekintetét.

Lehet, a te általad kínált külső és/vagy jellembeli momentumok nem a 20-asok keresletét, hanem a 30-asokét lendíti fel.


Hogy konkrétan mi ez? Nem biztos, hogy a külső...

aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem tartod magad szépnek akkor ez kevés önbizalomra utal.Ha forditva egy férfi irta volna ki a kérdést egyből ezt irták volna neki.Na már most miért mindig a férfiaknak kell mindenbe megfelelniük és tökéleteseknek lenniük?
aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%

Biztos szép vagy, hiszen próbálkoznak nálad. A korodbeliek annyira nem nyomulnak élőben. Online meg lehet azért nem, mert nincs akkora kapcsolati hálód.

25F

aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
16%

En azt látom hogy nekem pl lelopják a sminkem is bnoim elkérik a ruháimat kölcsön, mások leutánozzák a cipom csizmám, de olyat hogy de jó a sminked, tetszik a ruhád, de jo izlésed van, de jo ez a cipő/szandi/csizma, soha nem kapok.


Megdicsérni nem tudnak, sőt olyan van pl lehordták télen a csizmám hogy de ronda(hímzett barna bőr), lefikáztak pasik elott, aztán 2 hét mulva vett magának ö is olyat..


Az idősebbek már nem rivalizálnak valszeg azért tudnak bókolni.

aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%
Kép nélkül nem lehet megmondani. Lehet olyan a stílusod viselkedésed, de lehet élőben egyiknek sem jönnél be annyira. Nem tudni, ennyi infó kevés.
aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
A szépség relativ! Mindenkinek más a szép.Egyébként gondolkodj logikusan,számit az hogy ki tart szépnek? Szerintem az fog számitani a valóságba hogy aki megtettszik neked az szépnek tartson,mert akkor igy viszonzásra találnak az érzéseid.
aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
38%

5-ös


"Kép nélkül nem lehet megmondani."


Nem tudsz olyan képet mutatni aki 10-ből 10 embernek tettszik,tehát lényegtelen.

aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Mi van akkor, ha csak a 30+-osak mernek bókolni?
aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Hát önbizalmam valóban nincs sok. De hát kinek lenne az én helyzetemben? Gyermekkoromban végig bullyingoltak, aztán több fiúnál is próbálkoztam és mind visszautasított. Aztán online sikerült megismernem valakit (bár személyesen ő sem jött volna oda szerintem), vele együtt vagyok azóta is. Nem vágyom másra, de mégis rosszul esik, hogy senkit nem érdeklek.


Ezért furcsa nekem ez a helyzet, mert sok bókot kapok, pedig soha senkinek nem tetszettem.

aug. 15. 18:34
 10/37 A kérdező kommentje:

8as


Nem hiszem hogy erről lenne szó. Ahogy én látom, a többi korombeli lány állandóan kapja az üzeneteket, állandóan füttyögnek nekik az utcán, sokszor megpróbálják felszedni őket, stb

aug. 15. 18:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!