Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves lány létemre miért...

20 éves lány létemre miért csak a felnőtt (30+) emberek tartanak szépnek?

Figyelt kérdés

Soha az életben semmi korombeli nem bókolt nekem, soha semmilyen korombeli fiú nem akart engem felszedni (való életben, online jött pár üzenet de jóval kevesebb mint a többi lánynak).


Viszont 30 feletti fickók próbáltak már felszedni, és középkorú vagy idősebb emberek mindig külön megjegyzik, hogy milyen szép vagyok. (például boltban dolgoztam, mondta egy nő, hogy túl szép vagyok ahhoz, hogy ilyen helyen dolgozzak, stb)


Nem hiszem, hogy sokkal idősebbnek néznék ki a koromnál, max 22nek nézhetnek szerintem.


Most nyilván legtöbben azt írnátok, hogy tegyek ki képet magamról, de én nem igazán szeretnék. Inkább az a kérdés, hogy ennek lehet valami oka? Más korosztályú embereknek más a szépség ideálja vajon? Vagy mi?



aug. 15. 18:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
18%
Na már megint egy onfenyezos kérdés. Menj pszichologushoz, ha gondjaid vannak.
aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Igen, gondjaim vannak. Össze vagyok zavarodva.
aug. 15. 18:43
 13/37 anonim ***** válasza:
52%

10 en csajokra vagy simán más emberekre gondoltam mas kontextben nem pasi-nő felállásban.

A pasik persze hogy bókolnak azok nem irigyelik a sminkem sminkám akármim

aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
Akkor segítek, Google >>> pszichológus >>> pszichológus telefonszám >>> telefonodat eloveszed >>> beutod a számot >>> felhivod, bemutatkozol és kérsz egy időpontot. És akkor megkímélsz minket ezektől a fogyatékos kerdesektol, amiket 2-3 naponta feltesztek a kollegaiddal.
aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
67%

9-es


"vele együtt vagyok azóta is"


Akkor nem az számitana hogy ő tartson szépnek? Mit számit az itteni idegenek véleménye?

aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

14es


én nem találkoztam hasonló kérdéssel, bár nem is nagyon néztem


15ös

hát nem tudom. szerintem az önbecsülésemnek jót tenne, ha nem csak 1 ember tartana szépnek.

aug. 15. 19:00
 17/37 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te v mi insta csaj lehetsz,ők sirnak állandóan hogy nem elég szépek..
aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
46%
Jaj annyira naiv kislány vagy..azert nem bojol senki, mert nem vagy szép. A fiatalság viszont 10+ idősebbeknek vonzó alapból. Veled egykorunak nem emelkedsz ki a többi 20 éves közül. Egy idősebb férfinak viszont ha 10el fiatalabb nőt dug meg az jó.
aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Idősebb nők is meg akarnak dugni?


Egyébként az a furcsa, hogy külön megjegyzik milyen szép vagyok, pedig nem is téma.

aug. 15. 19:12
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:12



"külön megjegyzik milyen szép vagyok"


Örülj neki hogy megjegyzik,nekem 1 ember mondana ilyet,egyből szörnyet halnék örömömbe..

aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!