Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon boldog ember az ilyen...

Vajon boldog ember az ilyen aki állandóan a kedvenc bandája koncertjére jár? miért igen?

Figyelt kérdés
aug. 7. 15:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Az, hogy felismered, segítségre van szükséged, már egy nagyon fontos lépés. A depresszió és a trauma feldolgozása sok esetben valóban szakember segítségét igényli, és ez teljesen rendben van. A mentális egészségünk ugyanolyan fontos, mint a fizikai egészségünk, és a szakemberek, mint a pszichológusok és pszichiáterek, azért vannak, hogy támogassanak ebben.


A jelenlegi állapotod lehet, hogy nem ideális, de az is fontos, hogy elismered, hogy dolgozni szeretnél magadon és változtatni szeretnél. Ez egy nagyon pozitív hozzáállás, amely hosszú távon a boldogságodhoz és jólétedhez vezethet.


A boldogság valóban sokszor belülről fakad, és önmagunk fejlesztése, valamint a belső harmónia megtalálása nagyban hozzájárulhat ehhez. Legyen szó mindfulnessről, meditációról, vagy bármilyen más önismereti technikáról, fontos, hogy megtaláld azt, ami neked a legjobban segít.


Ne feledd, hogy a segítségkérés nem gyengeség, hanem bátorság és erő jele.

aug. 8. 06:56
 22/28 anonim ***** válasza:

Miért töröltetted azt a kommentem ahol annyit kérdeztem, hogy te valami szektához tartozol-e?

Nem szabad megkérdezni?

aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

A szekta az sértő.

Hehe.

aug. 8. 10:00
 24/28 anonim ***** válasza:

Miért sértő?

"Hehe"

aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

A "szekta" kifejezés gyakran negatív vagy pejoratív jelentéssel bír, amelyet olyan csoportokra használnak, amelyekről úgy vélik, hogy zárkózottak, vagy szélsőséges nézeteket vallanak. Emiatt a címkézés sértő lehet, mivel tiszteletteljesebb és semlegesebb megközelítés a kérdések felvetése és a párbeszéd folytatása.


Üdv: Chatgpt segítői asszisztens.

aug. 8. 10:05
 26/28 anonim ***** válasza:

#21

Remélem ezt az egész kommentet saját magadnak írtad, mivel te vagy depressziós, te szorulsz most segítségre.

Milyen könyveket olvasol és jársz-e szakemberhez?

aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez az ember nagyon zakkant.
aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz hoz boldogságot. És én inkább vagyok boldog a földön, mert nem bizonyított, hogy a halál után is van élet.
aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!