Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezik állandóan...

Miért kérdezik állandóan azoktól a nőktől, akik elvárják, hogy a férfinek legyen lakása és kocsija, hogy mit nyújt cserébe?

Figyelt kérdés
Milyen incel kérdés ez már? Meg mi ez? Kereskedelem? Vagyunk nekik.
júl. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
55%
Akármi a téma, megkérdezi valaki, hogy mit adsz cserébe, de én ezt nem értem. A másik dolga eldönteni, hogy mit szeretne.
júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Miért nem elég az hogy magunkat?
júl. 9. 12:12
 3/67 anonim ***** válasza:
40%
Mert nekik pontos dolog kell. A "magunk" egy tág fogalom, és minden beletartozik, ami az ember, és amit tesz. Nekik konkrét tettet kell megnevezni, hogy tudjanak alkudni.
júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Csak az inceleknek nem elég hogy vagyunk nekik.
júl. 9. 12:21
 5/67 anonim ***** válasza:
55%

Az egyik pasim miattam lett diplomás en nyomtam be fosulira is másiknak en adtam tippeket a tőzsdéhez hogy nyisson dev piacra is milliokat kaszalt az is, harmadikat is én "rugdostam" hogy menjünk kulfoldre tele lett lével az is, amibol megalapozott egy ingatlant is.


Erre mindhárom pofázik hogy en nem adok a kapcsolatba semmit mert pl nem vásárolok be nem fizetek számlát nem hivom meg.

Hát sokkal többet adtam én nekik(milliokat..) mint ők nekem "hamburgerrel egy kfc ben".

júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Had döntsem már el mi alap nálam egy pasiban. Ne filléreskedjen hogy mit teszek bele a kapcsolatba.
júl. 9. 12:36
 7/67 anonim ***** válasza:
67%
Férfi esetén miért nem elég, ha magát adja?
júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
87%
Trollkérdés, ne válaszoljatok rá.
júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
#7 Az nem ugyanaz.
júl. 9. 13:45
 10/67 anonim ***** válasza:
64%
#9: velős válasz.
júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!