Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezik állandóan...

Miért kérdezik állandóan azoktól a nőktől, akik elvárják, hogy a férfinek legyen lakása és kocsija, hogy mit nyújt cserébe?

Figyelt kérdés
Milyen incel kérdés ez már? Meg mi ez? Kereskedelem? Vagyunk nekik.
júl. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
44%

Hát akkor a pasinak is legyen elég, hogy vagy neki.

Egyszerűen találd meg azt a legalja szintet, amiben ugyanazt adod, mint kapsz és kész.

júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
Milyen incel válaszok ezek már? Incelek vagytok vagy 30 felett szüleinél lakók?
júl. 9. 14:53
 13/67 anonim ***** válasza:
73%

Hm, attól lesz incel valaki, mert nem akar irreálisan egyenlőtlen kapcsolatot? Ez új.

Akkor most ez femcelség, vagy mi a megnevezése az ilyen nőnek a klasszikus h/lye p/csán túl?

júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:

"Férfi esetén miért nem elég, ha magát adja?"


Első vagyok, szerintem elég. Mert ez a maga, ez minden. Mármint ez az "elég" szó hülyén hangzik, mert olyan érzés, mintha kevés lenne.


Nem tudom, volt-e veletek olyan, hogy a párotok, barátaitok, akárki mondott valamit, hogy mit bír bennetek. Velem volt ilyen, és mindig olyan dolgokat neveztek meg, amiket én egyrészt nem tartok nagy dolognak, másrészt nem cserébe teszem valamiért.


Ezért tartom továbbra is, hogy a "mit adsz cserébe" egy buta kérdés. Ha bemegyek a boltba, nem azt mondom, hogy itt van 50 e forint, mit ajánlanak a dolgozók, hanem kiválasztom, ami nekem kell. Ez a társkeresésnél ugyanez.


Mondjuk azt mondaná nekem egy pasi, hogy ő minden reggel csinálna reggelit, mert ő ilyen, szereti így kifejezni a szeretetét. Én meg erre mondom, hogy nem szoktam reggelizni. Lehet a pasiban van 5 dolog kapásból, ami tetszik, amit ő soha nem említene meg magáról, az egyetlen, amit "cserébe" adna, az meg nem kell.


Majd én kiválasztom, mi kell, ahogy engem is válasszanak ki.

júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 Carragher_x ***** válasza:
65%

"Az egyik pasim miattam lett diplomás"

Úgy érted, hogy te tanultál helyette?


"másiknak en adtam tippeket a tőzsdéhez hogy nyisson dev piacra"

Tehát te vállaltad a kockázatot, te képezted magad ezen a területen és te hoztad a döntéseket?


"harmadikat is én "rugdostam" hogy menjünk kulfoldre tele lett lével"

Tehát te építetted fel a külföldi karrierjét és te dolgoztál helyette?


"Hát sokkal többet adtam én nekik(milliokat..)"

Nem, te nem milliókat adtál egyik kapcsolatodba sem, hanem maximum valamiféle támogatást ahhoz, hogy a párod elvégezhesse a kemény munkát, ami aztán sikeressé tette. Ez persze nem kevés. Csak nyilvánvalóan sokkal kevesebb, mint az az erőfeszítés, amit ők tettek és aminek a gyümölcsét gondolom te is élvezed.

júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
Egyenlőtlen? Azért mert a nő a biztonságra megy? Ősi női ösztön. Ilyen nőgyűlölő vagy, hogy elfojtanád a nőben az ösztönt? Nem minden férfinek jár nő, de minden nő megérdemel igazi férfit.
júl. 9. 15:09
 17/67 anonim ***** válasza:
#12: nem, házas vagyok, Te meg egy béna troll.
júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Mi az hogy béna troll? Nem tanítottak meg hogy tiszteld a nőket? Persze házas...
júl. 9. 15:25
 19/67 anonim ***** válasza:
72%

"Az egyik pasim miattam lett diplomás en nyomtam be fosulira is másiknak en adtam tippeket a tőzsdéhez hogy nyisson dev piacra is milliokat kaszalt az is, harmadikat is én "rugdostam" hogy menjünk kulfoldre tele lett lével az is, amibol megalapozott egy ingatlant is.'


Ennek a részletei engem is erdekelnének. Kicsit motiváltad őket, vagy konkret technikai dolgokban végig vezetted őket?


Szerintem kicsit rengeteg dolgot tulajdonítasz a tetteidnek.


A kérdező meg csak egy troll vagy femcel, ilyeneket nem etetni kell.

júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:

#18: milyen óvodás reakció ez...

A tisztelet nem azt jelenti, hogy nem kaphat kritikát az, aki megérdemli.


Nyilván itt Te vagy egy incel, magát nőnek kiadva.

júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!