Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezik állandóan...

Miért kérdezik állandóan azoktól a nőktől, akik elvárják, hogy a férfinek legyen lakása és kocsija, hogy mit nyújt cserébe?

Figyelt kérdés
Milyen incel kérdés ez már? Meg mi ez? Kereskedelem? Vagyunk nekik.
júl. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

Cuki ez az utolsó komment.

Csak a normalitás nem így működik xd.

aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:
Tanulj meg csajozni incel és aztán magyarázz.
aug. 27. 08:48
 63/67 anonim ***** válasza:
Te meg találj magadnak hasznosabb elfoglaltságot,minthogy a gyk-n játszd az agyadat meg sértegess embereket akik nem értenek egyet veled.
aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

#59,60: Hogy lett az incelből soviniszta?

Oké, hogy az incel szó jelentésével dobálózol, annak ellenére, hogy fogalmad lenne róla, de tényleg ne használj legalább olyan idegen szavakat, amiket nem ismersz. Mert ezt a képtelen vergődést szó szerint szánalmassá teszed ezzel

aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:

Az úgy komoly. Olyasvalaki oktat ki engem a szavak használatából, aki átugroja amikor elmagyarázom, hogy miért nem egyenlő ha a férfi is csak magát adja és a nő is, azt itt értetetlenkedik tovább. Látszik hogy incel vagy, nem akarod megérteni a dolgokat, csak nőgyűlölsz itt.


Ja és nem sovinisztát írtam, hanem hímsovinisztát. Legalább idézz már pontosan tőlem, ha be akarsz oltani, mert a soviniszta és a hímsoviniszta nagyon nem ugyanaz. De gáz vagy.


Javaslom költözz el a szüleidtől, tanulj meg alkalmazkodni másokhoz, és akkor lesznek barátaid is, és lásd meg a nők értékét, és akkor nem irkálsz hülyeségeket!

aug. 28. 19:25
 66/67 anonim ***** válasza:

Én utálok minden nőt.


De párat így is megkúrtam eddigi éveim során.

Nem igazán zavarta őket.

aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
Akkor legyél meleg!
aug. 30. 09:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!