Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezik állandóan...

Miért kérdezik állandóan azoktól a nőktől, akik elvárják, hogy a férfinek legyen lakása és kocsija, hogy mit nyújt cserébe?

Figyelt kérdés
Milyen incel kérdés ez már? Meg mi ez? Kereskedelem? Vagyunk nekik.
júl. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

Mi vagy te? Kapitalista?

Meg mi az hogy sem sehogy? Hát magát adja bele.

Csak az incelek mérik cserekereskedelembe a párkapcsolatot. Egy nő felbecsülhetetlen érték.


Ilyen drága a csajozó tanfolyam?

júl. 27. 20:33
 52/67 anonim ***** válasza:

"A nő magát adja bele a kapcsolatba"

Szeretnélek emlékeztetni drágám,hogy a pasi is bele adja magát ugyanúgy mint a nő.Ez 1-1


De ez mellett mit tesz még bele a csajszi?

Nem sokat.Tisztelet a kivételeknek.Egy pasi az inkább megéri a nőnek hogy legyen, mint fordítva szerintem.

Érted már, nem?


Nem,mi?

Gondoltam...

júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
Ugye te a napi incel vagy?
júl. 28. 20:00
 54/67 A kérdező kommentje:

Az igazi férfi büszke, önérzetes, és az övé az utolsó szó.


Büszke arra a nőre akivel van, és ezt mindig el is mondja neki, nem csak kimutatja.


Önérzetes ha valaki rosszat mer mondani azzal a nővel akivel van, és a végsőkig kiáll mellette.


Övé az utolsó szó, ami úgy hangzik, hogy igen drágám, igazad van drágám, úgy lesz drágám.


És nem rinyál hogy ha a nő a biztonságra megy. Hol vannak ezek?

aug. 25. 14:56
 55/67 anonim ***** válasza:
Mennyire kell nyomorultnak lenni, hogy egy 3 hónapos kérdés alá bekommentelj, hátha valaki még leáll veled vitázni...
aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:

Ja most látom, hogy én voltam, aki legtovább kitartott a hülyeségben veled...

Igen, ahogy #52 is írta. Nem incelkedés, meg nem kapitalizmus, egyszerűen a normális ember egyenlő felek mentén gondolkozik, nem pedig egy irracionálisan elbillent helyzetben, ahol kvázi azt várod, hogy az egyik adjon mindent, a másik csak létezik, de azért még a feltételeket is egyoldalon ő szabja.

A nő magát adja a kapcsolatba, a férfi is magát adja, akkor vagyunk nullán. A nőtől ennyi, a pasi meg adjon minden mást? Ahogy ügyesen kimozogtad a témát, ha a nő annyit ad, hogy van, akkor a pasi onnantól azt csinál valami, amit akar, ahogy és amikor akar, mert ugye így fair, nem?

aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:

#55 Incel vagy


#56 Te is

aug. 25. 16:02
 58/67 anonim ***** válasza:

#57: Én írtam mindkét választ...

Meg tudod magyarázni, hogy a válaszom alapján miért is gondolod, hogy incel lennék?

(Pro tipp, guglizz rá az incel kifejezésre, mielőtt válaszolsz)

aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:
Ez a mennyire kell nyomorultnak lenni duma. Nem tanítottak meg a szüleid, hogy tiszteld a nőket? Korábban sok válaszban leírtam, hogy miért nem egyenlő, amin hisztizel, de az, hogy te ezeket átugrálod és mondod a hímsovinizmusaidat, arról nem tehetek. Mellesleg egy 30 év felett otthon lakó impotincel, akinek nincsenek barátai sem, ne magyarázzon. Kontroll alá kéne ezeket az inceleket venni és ott tartani, még ki nem gyógyulnak belőle, vagy még nem lesz rá gyógymód, különben itt is közel kelet lesz.
aug. 25. 20:16
 60/67 A kérdező kommentje:
Ha igazán szereted a barátnődet, azért is bocsánatot kérsz, amit ő követett el.
aug. 25. 20:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!