Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezik állandóan...

Miért kérdezik állandóan azoktól a nőktől, akik elvárják, hogy a férfinek legyen lakása és kocsija, hogy mit nyújt cserébe?

Figyelt kérdés
Milyen incel kérdés ez már? Meg mi ez? Kereskedelem? Vagyunk nekik.
júl. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

Miért? Láttál már fizikai bántalmazást abból, nő részéről, hogy biztonságra megy és az erősebbhez vonzódik? Azt hogy kell elképzelni? A női megcsalás meg nem azért van, mert vonzódik az erősebbhez és a biztonságra vágyik.


A női és a férfi megcsalás meg nem ugyanaz: A férfi az ősi ösztönökből csal meg, ami hajtja hogy megkaphassa akit akar, a nő meg érzelmi alapon. Pl. el van hanyagolva, nem kapja meg a párkapcsolatban minimálisan elvárható figyelmet, nincs megbecsülve, alárendeltként van kezelve, vagy akár bántva van. Ez a megcsalás megbocsáthatóbb, mint ha valakit a hancúrléce hajt.

júl. 14. 13:05
 42/67 anonim ***** válasza:

"Az egyik pasim miattam lett diplomás en nyomtam be fosulira is másiknak en adtam tippeket a tőzsdéhez hogy nyisson dev piacra is milliokat kaszalt az is, harmadikat is én "rugdostam" hogy menjünk kulfoldre tele lett lével az is, amibol megalapozott egy ingatlant is."


Hát ebből legfejjebb annyi látszik életszerűnek, hogy cs*szegetted őket. A cs*szegetés nem motiváció. A többi az mese.


"Erre mindhárom pofázik hogy en nem adok a kapcsolatba semmit mert pl nem vásárolok be nem fizetek számlát nem hivom meg."


Egy férfi sosem panaszkodik, hogy a nő nem hívja meg semmire. Tehát ez is mese.


"Hát sokkal többet adtam én nekik(milliokat..) mint ők nekem "hamburgerrel egy kfc ben"."


Cs*szegetésből biztosan többet adtál, mint ők.

júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:

#41: Megbocsáthatóbb megcsalás? Az oszt' igen.

sok ilyened van még a tarsolyban? Szerintem engedd ki egyszerre, kiröhögjük magunkat, aztán folytathatjuk.

júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy miért megbocsáthatóbb. Ezt már csak az nem érti, aki nem akarja. A nő egy két lábon járó szív és érzelem.


Pl. te azt írtad, hogy "Egyszerűen találd meg azt a legalja szintet, amiben ugyanazt adod, mint kapsz és kész." de én nem írok neked ilyet, hogy "Ha nem tetszik, hogy a nő jogosan elvárja a biztonságot a férftől, keress egy magad fajta senkinek nem kellő nőt a dzsindzsába ahol vagy, aki beéri veled is, mert már annyira nem kell senkinek, hogy nem mer elvárni.



Helyette inkább azt mondom, hogy tanulj meg érteni a nőkhöz, akár tanfolyamon, (nem szégyen az) és és akkor megérted, hogy miért nem ugyanaz a férfi megcsalás (bár aki megcsal egy nőt az nem férfi) és a női megcsalás, hogy mi a különbség az aranyásó és a biztonságra vágyó nő között (mondjuk ezt már leírtam), hogy hogyan kell nőt tisztelni, és akkor be fogod tudni fejezni azt a mondatot, amit állandóan fújsz, hogy "Minden nő szemét" pl. úgy, hogy "Minden nő szemét megnézem, mert ott rejlik a lélek."

júl. 17. 11:57
 45/67 anonim ***** válasza:

Mit tesz a férfi egy kapcsolatba:Pénzügyi stabilitást,fizikai biztonságot,lelki biztonságot,pénzügyi biztonságot,jó lét megteremtését a kölöknek.


Mit tesz a nő egy kapcsolatba:

Vagina

:D

júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

8 nap alatt sikerült ezt kitalálni? Gyenge.


Egyébként ez így van, hisz ezzel a nő különleges dolgot enged, beenged a testén belülre.

júl. 25. 14:24
 47/67 A kérdező kommentje:
Én nem értem, hogy aki ennyire utálja a nőket, az miért nem pasizik. Szépen el vannak egymással, a nőket szerető és nőkkel bánni tudó pasik meg megmaradnak a nőknek.
júl. 25. 19:05
 48/67 anonim ***** válasza:
#46: Azért, mert a nőket szerető pasi, nem azt jelenti, hogy egy csicska...
júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:
Az miért csicskaság ha van lakása és kocsija?
júl. 26. 12:06
 50/67 anonim ***** válasza:
#49: Miért kell, hogy legyen, ha a nő semmit nem ad a közösbe? se anyagilag, se sehogy?
júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!