Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezik állandóan...

Miért kérdezik állandóan azoktól a nőktől, akik elvárják, hogy a férfinek legyen lakása és kocsija, hogy mit nyújt cserébe?

Figyelt kérdés
Milyen incel kérdés ez már? Meg mi ez? Kereskedelem? Vagyunk nekik.
júl. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

Fúj milyen hímsoviniszta és nőgyűlölő incel sorok.


Menj már el csajozási tanfolyamra, mert ez már borzalmas!


Ezért nem érdemes kisfiúknak magyarázni. Nem értik mit ér egy nő.

júl. 9. 15:47
 22/67 anonim ***** válasza:
62%

#21: na, most árultad el magad. A csajozási tanfolyamok, kurzusok a legtipikusabb incel bölcsességek, amikben nem hisz az, akinek valaha sikeres magánélete volt.


Mondom, hogy béna vagy trollnak.

júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

Tudod mi az incel jellemvonás? Úgy védekezni, hogy más neműnek vagy femcelnek állítod be a másikat. Ez annyira incel.


De nem is vitatkozom tovább, mert kicsi vagy még. Érts jól a nőkhöz és akkor nem beszélsz hülyeségeket.


Az biztonság vágya pl. hogy lakás és autó az nem ugyanaz jelenti hogy gazdag és pénzes legyen. De aki egy kalap alá vesz egy Cryslert egy BMW-vel, vagy egy rózsadombi villát egy lakással, annak kár magyarázni a különbséget.


Csácel

júl. 9. 15:56
 24/67 anonim ***** válasza:

#23: leírtam már, hogy felnőtt, házas ember vagyok. Miután Te leinceleztél mindenkit. Akkor ki is állít be mást másnak, mint ami valójában?


Az incel meg nem ezt jelenti.


Nagyon izzadtságszagú, ahogy próbálsz oltogatni: azt hiszed, nem találkoztam még a magadfajtával, meg a béna beszólásaiddal?


Őszintén szólva annyira bénák ezek a megjegyzések, hogy azt is nehéz elhinni, elmúltál 18...

júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Abból amiket írsz szerintem inkább lázas vagy nem házas.
júl. 9. 16:22
 26/67 anonim ***** válasza:
#25: bocsánat. 12, nem 18.
júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
Hívmsovincelekkel nem tárgyalok.
júl. 9. 16:59
 28/67 anonim ***** válasza:

Ha minden nőnek jár egy pasi, de a férfiaknak nem jár nő, akkor remélem majd azt is elfogadod, ha a pasid szeretőt tart:D


Mert csak így jön ki a matek.

júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
Sz@rul idéztél tőlem himsovincel.
júl. 9. 19:43
 30/67 A kérdező kommentje:
Nőt megcsalni nyomorékság.
júl. 9. 19:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!