Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek akkor, ha egy...

Mit tehetek akkor, ha egy szélsőjobboldali ismerősöm állandóan zsidós, b*zis, libsis viccekkel bombáz, de azt mondja, hogy ne vegyem komolyan?

Figyelt kérdés

júl. 21. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Miért az ismerősöd?
júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
84%
Nekem is van ilyen ismerősöm és biztosan tudom róla, hogy nem veszi komolyan, úgyhogy együtt nevetek vele.
júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
26%
Beléphetsz az NSDAP-ba.
júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Édesapám is hasonló volt. Kedvesen elmondtam neki, hogy nem értek vele egyet, én nem szeretem ha zsidózik valaki és nem nevettem a viccein. Ő se rosszindulatból mondja, kifejezetten tiszteli a zsidókat az összetartásuk és tudásuk, egyéb képességeik miatt, a lökött poénjai mellett a leggyakrabban azt hallottam tőle, hogy ha már nem született valaki zsidónak akkor példát vehetne róluk. De persze meg vannak a zsidó összeesküvéses, mindent is uraló elképzelései is mellette.

Édesapám egy okos, világlátott, tapasztalt, értelmes ember, egyszerűen az ő világlátásában ez van benne. Az enyémben meg nem. Ettől még szeretem őt, csak amikor valami hasonló megjegyzése van akkor a poénnak szánt dolgon nem nevetek, a megjegyzéseinél nem bólogatok egyetértően, ha olyasmit mond amivel nem értek egyet akkor megjegyzem, hogy ez szerintem nem így van vagy nem hiszem hogy ez így lenne. Aztán ennyi, lépünk tovább.

Ugyanígy vannak fiatal családtagjaim akikkel szintén sok dologban nem értek egyet és velük sem veszekszem, csak nem bólogatok egyetértően, nem licitálok rá én is valami hasonlóval, meg ha zavar, egyszerűen másról kezdek beszélni inkább vagy kimegyek. Van olyan idősebb rokonom is aki meg ufó hívő, keményen, de ő is jó ember és őt is szeretem.

júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Előzör szólsz neki, hogy ez téged zavar (mindegy mi okból). Bizonyos türelmi idő után döntési helyzetbe kerülsz: megtiltod neki/elviseled/megszakítod a kapcsolatot. A döntés és minden következménye s tiéd.
júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmondani neki, hogy te erre nem vagy vevő, fejezze be.
júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ő se rosszindulatból mondja, kifejezetten tiszteli a zsidókat az összetartásuk és tudásuk, egyéb képességeik miatt, a lökött poénjai mellett a leggyakrabban azt hallottam tőle, hogy ha már nem született valaki zsidónak akkor példát vehetne róluk. De persze meg vannak a zsidó összeesküvéses, mindent is uraló elképzelései is mellette."

Ez erdekes, mert en is talalkoztam ilyen antiszemitaval. Aki loki a hulye konteoit, de kozben tisztelettel es csodalattal tekint a zsidokra. Aztan ott vannak a verbeli naczik is, akikbol sugarzik az elmebeteg gyulolet a zsidok fele...

júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!