Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon boldog ember az ilyen...

Vajon boldog ember az ilyen aki állandóan a kedvenc bandája koncertjére jár? miért igen?

Figyelt kérdés
aug. 7. 15:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg sokkal több maradandó élményt ad, mint neked az, hogy kiírtad ide ezt a teljes mértékben értelmetlen kérdést.
aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Miért? Legalább nem fog romlani a hallásom, mint nektek!

A sok koncert = mentőautó sziréna hangja.

aug. 7. 16:21
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne is dolgozz mert általában az is zajjal jár. Viszont akkor ehien halsz
aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Éhen*
aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Az igazi kérdés az, hogy mi az, ami maradandó értéket ad az életünknek"


Remélem, ezzel nem azt sugallod, hogy aki "csak" koncertekre jár, annak nem olyan értékes az élete, mint az, aki valami komolyabbat tesz. (Gondolom, a gyerekvállalásra fogsz kilyukadni.) Minden ember élete egyformán értékes, és mindenkinek a maga dolga eldönteni, hogy neki mi ad maradandó elégedettséget (vagy egyáltalán szüksége van-e ilyen maradandó elégedettségre).

aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%

Úgy bírom amikor valaki másokra vetíti ki a saját nyomorát. Igen, mindenki szomorú aki valami olyat csinál ami személy szerint téged nem érdekel.


A #6os kommentedre meg: az emlék és élmény örökre megmarad, neki lesznek emlékei arról hogy eljárt otthonról és csinált dolgokat, míg te otthon ültél és azon gondolkoztál hogy milyen szomorúak és üresek mások.


De amúgy kíváncsivá tettél, szerinted mi a megfelelő kikapcsolódási forma, ami "építi a lelkedet"?

aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, mikor tavaly Dominikán nyaraltam a párommal egy hetet, olyan mély élményt nyújtott, hogy egy évig ennek a hatása alatt voltam,de olyan szinten, hogy szinte csak latin zenéket hallgattam, elkezdtem spanyolt tanulni, sőt, idén két kubai koncertre is megyek (az egyiken már voltam).

És igen, tud egy élmény mély, maradandó emléket adni. Egy koncert is.


Én boldog voltam, hogy eljutottam a Karib-térséghez, hogy fehérhomok volt a lábam alatt, pálmafák mindenféle. Ez volt a nagy álmom, hogy fehérhomok és pálmafa. De olyan szinten feltöltött az élmény, hogy most azt tervezem, hogy párom nélkül, egyedül elutazok máshova, ahol úgyszintén van fehérhomok és pálmafa.


De mit teszel a saját boldogságodért? Téged mi tölt fel, mi tesz boldoggá?

aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az én boldogságom? Megvizsgáltam mindent a nap alatt, és arra jutottam, hogy minden hiábavalóság és szélkergetés. Megpróbáltam a bölcsességet, a munkát és az élvezeteket, de mind hiábavalónak találtam. Nincs maradandó haszna semminek.
aug. 7. 21:34
 19/28 anonim ***** válasza:
44%
#18 ez depressziónak hangzik. jó hír hogy manapság már vannak rá gyógyszerek, meg minden.
aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%

#18

Depresszióddal fordulj szakemberhez.

A téged ért traumákat dolgozd fel.


Egyébként neked jó ez a mostani állapot, amiben benne vagy?


A boldogság egy része belülről jön. Úgyhogy dolgozz magadon!

aug. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!