Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem ijesztően sok a...

Csak nekem ijesztően sok a rosszindulatú ember a facebook pletykacsoportokban?

Figyelt kérdés

Nem is tudom miért csatlakoztam hozzájuk, nem követem a celebeket. Gondolom unatkoztam. De basszus, beléptem egy ilyenbe (nevet nem írok mert nem akarom reklámozni, ha valakit érdekel kérdezze meg privátba - és nem, nem az asszonysutyorgó a csoport), és olyan rosszindulatú, középkorú nőkkel volt tele hogy az hihetetlen, de még maguk az adminok is ilyenek voltak, ha nem rosszabbak - indít egy pletykacsoportot ahol minden sz@rságért szétszednek egy random celebet (ebben a csoportban Rubint Réka, nem tudom ki ő), de persze zárolják a profiljukat és hisztiznek azon, hogy mások ilyenkor megnézik hogy na ők milyenek. Hogy nem esik le a kettősmérce az ilyeneknek.

És mielőtt valaki elkezdi, én most nem a celebet védem, mondom azt se tudom ki Rubint Réka és nem is érdekel. De úgy írnak róla mintha egy sorozatgyilkos lenne, amikor nem éppen azért szedik szét mert szarul néz ki. Ha azt akarják, hogy “leleplezzék” mások előtt milyen gonosz és aljas a nő, akkor az ellentétét érik csak el.



júl. 22. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos, előjöttek a bunkók. Az élet minden területén. És többen is lettek, mint voltak, idővel. Ennek okait lehet boncolgatni, de sajnos elfogadni, el kell, mert világszerte így van. Én szakmai csoportokat igyekszem követni, de gyomorforgató, hogy egy egy poszt után miket lehet olvasni. Minden alkalommal letiltok, ha csak felmegyek, de nem akarnak elfogyni, így egyre ritkábban megyek fel. És már megértően bólogatok, ha valaki ezt mondja: én nem járok fel a fb-ra.
júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Alapból sok a rosszindulatú ember. Legalábbis hazánkban. Egy ilyen csoportban pedig ami "pletyka csoport" még inkább ráerősít erre.


Pletykálni általában nem jóindulatból szoktak.

júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A FB valahogy vonzza az olyan rosszindulatú embereket, akiknek lételeme, hogy másokba belekössenek és megosszák másokkal a kéretlen véleményüket. Az ilyeneknek valami nem stimmel az életükkel, vagy saját magukkal nincsenek kibékülve, vagy a világgal, vagy valamilyen más, de hasonló gondjuk van, esetleg ezek különféle mixe. Aztán az ebből gyűjtött frusztrációt így vezetik le.

Sajnos már szinte mindenhol van legalább egy valaki, akinek így kell viselkednie, de szerintem csak rosszabb lesz, és egyre inkább terjedő dologgá válik ez a jelenség.


Néha már tényleg kifejezetten ijesztő, hogy páran mit meg nem engednek maguknak..

júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pletyka műfaja eleve rosszindulatból táplálkozik.
aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!