Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fóbiátok van? Kaptok-e...

Milyen fóbiátok van? Kaptok-e rá megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Én a pokoktol irtozom, tényleg a víz le ér, sírok ha meglatok egyet, lehet hisztinek nevezni, de ez van. Kedves rokonoknak nagyon humoros vagyok, nincs is jobb, mint azon szórakozni, hogy milyen vagyok ha meglatok egy pókót.

A másik a bezártság. Nem bírom, ha be van csukva a szoba ajtaja ahol vagyok (már a gondolattól is legszomjam van) , a metrót, egy szabaduloszobaba sem merek

elmenni, liftrol nem is

beszélve.

Meg hát a tömeg, gyűlölöm a tömeget.

Nektek?



júl. 21. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A pókok látványát én se bírom és egyedül egy ausztrál barátnőm cukkol miatta, de ő sem rossz szándékkal. Inkább olyan baráti csipkelődés. Amikor kint voltam nála, direkt figyelt arra, hogy sehol se legyen.


A halál gondolatától félek a legjobban, hogy egyszer nem leszek többé és az aggodalomtól, hogy talán úgy halok meg, hogy nem is éltem ez igazán. Ez nem egy olyan félelem, ami miatt kaptam volna bármilyen rossz megjegyzést, sokan tudnak vele azonosulni.

júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez azért már a bőven kezelendő kategória
júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tériszonyom van és klausztrofóbiám. Sajnos nem mindenki érti meg.
júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként egyszer beleestem egy rosszul lezárt szivattyú aknába. Azóta nem merek rálépni ilyesmire. Volt, hogy kiröhögtek, mert kerülgetem a csatorna fedeleket.
júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Mért nem mész klinikai szakpszichológushoz ennyi fóbiával? Ez masszív szorongás, gyógyítható. Nem kötelező a szenvedés és a sajátmagad kellemetlen helyzeteknek való kitétele.
júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A pókoktól irtózom, bár az évek alatt jobb lett a helyzet. Liftek dettó, bár oda a mai napig is csak telefonnal merek bemenni, illetve első pár alkalommal kerülöm, hogy egyedül kelljen használnom.

Vezetéstől is tartok, bár már jó ideje nem ültem volán mögé, szóval ez is hozzáad a dolgokhoz.


Illetve nem tudom, mennyire tartozik ide, de a szeretteim elvesztésétől kifejezetten rettegek.


Az utolsótól eltekintve mindegyikért kapok/kaptam már megjegyzéseket, bár volt, ami amúgy jogos is volt.

júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a magyarok egy jelentős részének homofóbiája van
júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pókok - csak a nagyobbaktól, de azoktól nagyon.

Lift.

Magasság.

És van egy pár túlérzékenységem, azokat most nem sorolom fel.


Nem kapok ezekért semmit, mert nem veszem körbe magam bunkókkal, ha rokon, ha nem.

júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Én a teherbeeséstől rettegek. 22/F
júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

#9 Attól én is.

90N

júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!