Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nem elkényesztetett ember...

Egy nem elkényesztetett ember is lehet életképtelen életre nem érdemes!?

Figyelt kérdés

Én elkényesztetett vagyok és egy bolond hülye idióta ostoba is.

De vannak olyanok is akiket nem kapattak el és mégis alkalmatlanok!?



júl. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az életképtelen és az életre nem érdemes nem ugyanazt jelentik.
júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mi a kettő közti különbség?!
júl. 20. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem kényesztettek el hanem pont ellenkezőleg teljesen elhanyagoltak főleg érzelmileg. Olyan életképes vagyok mint egy szelet kenyér
júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Z betűvel kell írni: elkényeztetett
júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lehet az önbizalmat rombolni éveken át. Nem lesz elkényeztetett, de mivel nulla önbecsülése és bizalma lesz, így szegény életképtelenné válik.
júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Olyan is van, hogy az elkényeztetett ember helyett mindent megcsinálnak, mindent a kezébe adnak (vagy legalábbis nagyjából), így neki szinte semmit sem kell csinálnia. Ami miatt nem lesz meg a kellő gyakorlata ahhoz, hogy legközelebb ő csinálja meg ugyanazt, de nemcsak a gyakorlat, hanem az elméleti tudás is hiányzik hozzá. Ami miatt meg az önbizalma nem lesz az igazi, és bekerül egy spirálba, ahonnan meg nehéz kitörni.
júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!