Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ISTJ vagyok. Túlzottan odafigy...

ISTJ vagyok. Túlzottan odafigyelek a részletekre, meg mindenre, akármilyen lényegtelen dolog, mindent megjegyzek, akaratlanul is.és túlzottan figyelmes vagyok? Van aki azt mondta, ez már beteges, meg zaklató, megszállott vagyok, és nem egészséges.

Figyelt kérdés
Pedig én nem gondolnám, kicsi korom óta ilyen vagyok, minden apró részletet megjegyzek bármivel kapcsolatban, és odafigyelek az emberekre, mindent megjegyzek veluk kapcsolatban, akármilyen apró lényegtelen szokások vagy dolgok. Akaratlanul is. Mert nem szándékosan teszem ezt, de lehet akkor meg kéne próbáljak figyelmetlennek lennem? Mert tényleg nem szeretnék nekik kellemetlenséget okozni, vagy hogy zavarja őket. De elfelejteni sem tudom, amiket megjegyeztem mert tudatalatt is figyelmes vagyok. Mit tudnék tenni, hogy ne tartsanak megszállottnak?

júl. 20. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből még nem következik az, hogy zaklató vagy megszállott lennél. Miért hívtak mégis ezeknek?
júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
INTJ vagyok és míg ez számomra nem volt egyértelmű miért gondolom azt a dolgokról amit és miért viselkedem ez miatt úgy ahogy, hatalmas belső konfliktusaim voltak. Gyerek korom óta minden környezetben szinte a "különc" majd a "titokzatos", de a "magamnak való vagyok" jelzőt is meg kaptam az emberektől. Ez van én ilyen vagyok és mihánt elfogadtam és nem azokat a vágyakat üldöztem amit a gyenge belső érzelmek szülnek valaminek a hiánya során, azótan megszűntek a belső feszültségek. Az életem hol nehezebb, hogy könyebb, de azt tudom tanácsolni csak neked is, hogy ha tényleg ISTJ vagy és nagyban igazak rád is a tulajdonságok, akkor fogadd el ezt önmagadban és ne mások véleményére itéld meg képességeidet és személyiséged.
júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!