Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon meg lehet érezni valakin...

Vajon meg lehet érezni valakin, hogy milyen ember lehet?

Figyelt kérdés
Tehát mindenféle közeli ismeretség nélkül, látásból ismerjük. Mert én néha érzek pár emberen valami taszítót, mint például a suli igazgatóján is, olyan ridegnek tűnik vagy nem is tudom. Mintha fennhordaná az orrát, kicsit fennhangon is beszél.

júl. 17. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
igen. én mindig megérzem, nagyon szoktak utálni, amiért átlátok rajtuk
júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Antiszociális lény ***** válasza:
90%
Megérzésed lehet, aztán vagy bejön amit érzel, vagy nem.
júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor a diszkó elé szombat este begördül a vadiúj S merci benne egy tipikus gengsztervállalkozó utána meg Range Roverrel a testőrök olyan fekete laci kezit csokólomot köszönne nekik típusok.

Mikor ezeket meglátod legyenek bárhol még a legutolsó élhajlító munkásnak és leesik a hanyas a kabát ő mekkorát hord és nekik mekkora.

júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

A megérzésnek minimum 2 oka lehet:

A) valami(ke)t észrevettél a testbeszédéből, hanghordozásából, szóhasználatából stb., és bár nem tudatosult (tehát nem tudod, mi miatt érzed olyannak az illetőt, amilyennek), de az agyad azért regisztrálta ezeket a jeleket, és összerakta a képet

B) egyszerű előítéletről van szó, szintén nem feltétlenül tudstos. Pl. ismersz vki bunkót hasonló hanggal, és az agyad automatikusan vele köti össze

Ezek a megérzések fontosak, mert sokszor bejönnek A) indok miatt, de érdemes mindig szem előtt tartani B) lehetőséget is. Simán lehet, hogy rosszul ítéled meg ezeket az embereket. A legjobb végső soron mindig az, ha megpróbáljuk tényleg megismerni őket. Kivéve persze, ha komoly veszélye van annak, hogy rosszul jössz ki a dologból, mondjuk egy randin parának érzed a másikat. Ilyen esetekben inkább FUTÁS

júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen, lehet érezni. Nekem pl. Olyan kifinomult ez, totál más világban élek, másoknak ez valami hihetetlen képesség lenne, annyira nincsenek ilyen intuitív érzékeik. Bőven távolról lehet érezni mindenkinek a kisugárzását.


Persze akik ehhez nem értenek, és nem fejlesztették ezt a képességet, azok nem látnak ebben semmit, csak sima megérzést, tippet. Nálam 100%ban bejön, a valóságot érzem.

júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen is meg nem is. Mindenben meglehet, hogy a fordítottja derül ki a végén.
júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, az emberek kisugárzásából elég sokmindent le lehet szűrni, általában elég nagy pontossággal.
júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is a kisugárzásra gondoltam
júl. 19. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor a diszkóban Petike 5 percenként tesz visszautasíthatatlan ajánlatokat a csajoknak? Akkor mindenki megérzi milyen ember..
júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Megérzések léteznek, de azok nem mindig valami pontosak. Ismerek olyant, akinek hihetetlenül erősek, találóak és ritkán pontatlanok, ahogy olyant is, aki ennek a komplett ellenkezője, meg persze jócskán vannak a két véglet közt is.

Kisugárzás meg csalóka, szerintem legalábbis, talán 1-2 dolgot le lehet belőle szűrni, de azt sem szabad készpénznek venni.

júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!