Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon meg lehet érezni valakin...

Vajon meg lehet érezni valakin, hogy milyen ember lehet?

Figyelt kérdés
Tehát mindenféle közeli ismeretség nélkül, látásból ismerjük. Mert én néha érzek pár emberen valami taszítót, mint például a suli igazgatóján is, olyan ridegnek tűnik vagy nem is tudom. Mintha fennhordaná az orrát, kicsit fennhangon is beszél.

júl. 17. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem színész diplomám van, minket az egyetemen arra apecializáltak, hogy a kisugárzásunkkal tudjunk játszani, ki tudjunk fejezni vele érzelmeket, mély belső lelki állapotokat. Mivel éveken keresztül ezt tanultam és erre koncentráltam, ezért az emberekről ránézésre meg tudom mondani, hogy kb mire gondol vagy mit érezhet az adott pillanatban, illetve hogy amit mond az szinkronban van-e azzal amit érez. Szóval szerintem a kisugárzásból igenis meg lehet állapítani nagyon sokmindent, ha az ember szakavatottan áll hozzá.
júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!