Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utánajárjak hogy milyen ember...

Utánajárjak hogy milyen ember volt az apám?

Figyelt kérdés
11 éves voltam amikor öngyilkos lett. Ő akkor nagyon jól menő vállalkozó volt (legújabb X5, újépítésű lakások), anyám háztartásbeli, semmit nem tudott róla. Most 25 évesen találkoztam egy egykori üzlettársával aki azt mondta szívesen leülne egy korsó sör mellett beszélgetni. Igazából semmit nem tudok róla, pletykákon kívül, fogalmam sincs ki volt, anyum előtt szerepet játszott. Gondolkodom h leülök ezzel az emberrel beszélgetni. Szerintetek árt vagy használ?
júl. 21. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Kihagytad a lényeget. Neked milyen volt a kapcsolatod vele?
júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés dologra emlékszem, állandóan üzletelt, sosem focizott vagy játszott velem inkább megvette az összes PS játékot meg akció figurát amire ráböktem. Meg az embereit utasította h focizzanak velem. Teher voltam számára, nem erdekeltem. Arra vagyok kiváncsi h a többi emberrel h viselkedett.
júl. 21. 02:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy, akkor igyatok meg egy sört!
júl. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kihagyod, egész életedben ezen agyalsz majd.
júl. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Ha ongyi lett biztos valami illegalis dologba keveredett

Szerintem hagyd, nem erdemes vele foglalkozni

Ugyse tudod meg soha mi az igazsag

Egyik ezt mondja, masik azt, aztan talald ki melyik az igaz

júl. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem világos, jelenleg milyen kép van benned róla, az mennyire intenzív, de nem veszítesz semmit.
júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozott veled, akkor te minek foglalkozol vele?
júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván valami gengszterféle volt, szerintem nem érdemes belemenni, hogy ilyen körökkel mélyebb kapcsolatba kerülj. Nehogy valami olyan kerüljön elő, amivel nem akartál volna szembesülni
júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Haverjai majd belevisznek valamibe es mehetsz a bortonbe helyettuk

Lehet hogy apad is ilyen helyzetbe volt

júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valszeg ezt a jóembert apád hagyatéka érdekli amit te (és anyud) örököltetek. Lehet tud egy nagyobb összegről amiről te még nem. Vagy ha már megkaptad a részed az érdekli. Én a helyedben kerülném az ilyeneket. Az a lényeg veled hogy viselkedett apád nem a munkatársaival való viszonya a lényeg. A te életeden nem dob sokat ha tudod hogy sötét ügyei is voltak.
júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!