Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért sokkal jobb és...

A nőknek miért sokkal jobb és egyszerűbb az élet mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A nőkkel mindenki kedvesebb, több mindent megúsznak mint a férfiak, több támogatást kapnak mindenkitől, könnyebb, és jobb nekik az élet.

júl. 16. 20:08
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

Nőként sose éreztem ezt. A nőknek kell elviselniük a szülést és minden azzal járó gondot. A gyerekeket is legtöbb esetben a nők nevelik, a menstruációt is a nőknek kell kibírniuk.

Nem tudom, honnan vetted, hogy a nőknek minden könnyebb, mert egyáltalán nem így van, de aki nem nő, talán nem is tudja átérezni eléggé.

szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#31 Továbbá a legtöbb bántalmazást, nemi erőszakot, családon belüli erőszakot is a nők szenvedik el. Plusz nőként rengeteg ítélettel, előítélettel, társadalmi elvárással is szembesül az ember.
szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

#32

Igen, ezért nem értem, a kérdezőnek honnan jutott egyáltalán eszébe a kérdés

#31 voltam

szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
#33 Én sem értem, mert már a kérdező állításai sem igazak. Maximum az, hogy több lelki támogatást kapunk, mert jobban merünk beszélni a problémáinkról, érzéseinkről, így tudnak is minket érzelmileg támogatni, segíteni a barátok, családtagok. Dehát ez lóf.sz a rengeteg hátránnyal szemben.
szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!