Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért sokkal jobb és...

A nőknek miért sokkal jobb és egyszerűbb az élet mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A nőkkel mindenki kedvesebb, több mindent megúsznak mint a férfiak, több támogatást kapnak mindenkitől, könnyebb, és jobb nekik az élet.

júl. 16. 20:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon jo nonek lenni. Feloltozni nem lehet mert a ferfiak megbamuljak nyalukat csorgatva.
júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen hüleséget is csak egy ffi állíthat...

Ha veled nem kedvesek az emberek, annak te vagy az oka.

júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, esetleg hajlandó vagy bármilyen konkrét állítást tenni, illetve azt meggámogatni ne adj isten tényekkel?
júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Pasiként arany életem van. Pokoli lehet 15 feletti lánynak, majd nőnek lenni.
júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Érdekes, én, nőként, valahogy ennek az ellenkezőjét tapasztalom.

Felénk magasabbak az elvárások, ha valamit elrontunk, sokkal tovább hallgathatjuk, hogy ott és akkor hibáztunk, mintha azt egy férfi tette volna. Sokan elvárják, hogy mindig makulátlan legyen a külsőnk, ha abban mégsem stimmel valami, valaki rögtön szóvá is teszi azt.

Meg, ami sok gyakorizó szerint normális (pedig nem), el kell viselnünk azt is, hogy főként nyáron indiszkréten bámul minket egy rakat férfi. Rosszabb esetben oda is szólnak valami nem túl kellemeset. És mindezt úgy, hogy közben normálisan vagyok felöltözve, nem lóg ki, nem látszik ki semmi, aminek nem kellene.

júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Én csak annyit mondok hogy a férfilét nagyon túlértékelt. Nincs sok értelme.
júl. 17. 12:58
 27/34 anonim válasza:

Ajánlom megnézésre az alábbi videót. Ha szerinted nőként minden jobb :)


https://www.youtube.com/watch?v=H_b-BKuivDs

júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Menstruálhatnál helyettem, ha szerinted ez olyan egyszerű...tudod milyen sz@r minden hónapban rosszul lenni, még vérezni egy hétig+állandóan attól félni, hogy nehogy a nyaraláskor jöjjön meg? Szerintem egyik nemnek sem könnyebb az élete, van, amiben a férfiak, van amiben a nők szerencsésebbek.
júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
27. Ez a srác is egy kislány! :)
júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
29. Férfiasabb mint te lehetsz :D
júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!