Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknek miért olyan nehéz...

Nőknek miért olyan nehéz elhinni hogy aki szídja őket azt egy lány írja?

Figyelt kérdés
júl. 15. 18:40
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ha bunkó valaki, mindig azt hiszik hogy csakis férfi lehet. és nem akarják elhinni hogy lány/nő
júl. 15. 19:04
 2/25 A kérdező kommentje:
Pedig rengeteg bunkó paraszt nővel találkoztam már én is.
júl. 15. 19:05
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem.
júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megint itt a gyakori kérdéseken (komolyan egyes emberek mintha csak itt elnenek szociális eletet...). Azért hiszik azt mert sokszor egyszerűen a fogalmazasbol, gondolkodásmódbol ki lehet következtetni hogy férfi irta
júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak tipikus nőgyűlölő frázisok, amiket nők nem használnak. Nagyon benne kell lenni abban, hogy egyáltalán eljusson hozzád.
júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én tényleg azt figyeltem meg hogy online, mindig, ha valaki bunkó vagy ilyesmi, automatikus MINDENKI kisfiúnak/vagy férfinak hiszi gondolja őket.
júl. 15. 22:50
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én a megfogalmazást nézem. Van az egészség kategória alatt egy nők egészsége kategória is. Ott simán ki lehet szűrni a megfogalmazások alapján, hogy melyik kérdést írja egy nő és melyiket egy kanos férfi aki már görcsösen próbálja magát pl egy 16 eves lánynak kiadni magát.


Ugyanúgy a nőket szídó kommenteknél is ez van. Tök természetesen le tudom írni nöként, hogy nem szeretem amikor a nőknek a menstruációs vére vagy a fekáliája van az ülőkén vagy azt, hogy egyes nők ki tudja miért de 5-10 percig képesek a fülkét foglalni vagy a tükör előtt állva gyönyörködni magukban, akadályozva a másikat a kézmosásban. Eddig még nem történt az, hogy nő létemre pasinak gondoltak a kommentszekcióban, mert nem ordít a kommentemből, hogy meghamisítom a hozzászólásomat.

júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1273..

Szerinted ezt sem nő írta ki?

Számomra fura hogy puncinak hívja a sajátját egy lány. Főleg mások előtt

De sajnos vagy nem sajnos, hallottam már nőtől/lánytól így hívni barátnők előtt.

Szerintem nagyon intim és szexualizált szó, inkább csak otthon tudnám elképzelni a párunkkal

júl. 15. 23:41
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nő írta ki.


A női nemi szervet vagy infantilizálja a magyar nyelv (punci, nuni), vagy vulgarizálja (pina).


Nem mindenki szeret orvosi szavakat használni rá, és nem is mindenki jól használja (vagina/hüvely vs vulva).


Velem is volt olyan, mint a 7-essel női egészség kategóriában. Egyszerűen a válasza olyan... személytelen volt. Nagyon klisé, és olyan "google keresés" szaga volt.


Ha most átmennék egy autószerelős kérdéshez, és kigugliznám a választ, aki ért az autókhoz, érezné a válaszomból, hogy túl "steril", nincs benne gyakorlat, tapasztalat.

júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fura hogy puncinak hívja a sajátját egy lány. Főleg mások előtt


Miért,minek hívjuk? Az orvosi kifejezesektol a hideg ráz,a kozonsegesektol meg pláne. Ez a leghétköznapibb neve:punci

júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!