Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknek miért olyan nehéz...

Nőknek miért olyan nehéz elhinni hogy aki szídja őket azt egy lány írja?

Figyelt kérdés
júl. 15. 18:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
a vilagbn tobb a ferfi mint a no globalisan. ha forditva lenne akkor a feligult nok jonnenek akiknek nincs pasijuk es nem jut, ezt nem a vedelmukre mondom, de aki ~25 +- eves es nem volt es nem is nez ki hogy lesz baratnoje se baratno ismerose, hat az eleg kemeny helyzeteket tud elohozni, mert az emberiseg sajnos ugy lett teremtve, hogy dugni kell. Ahogy az oroszlan is megeszi a legyozott fel gyerekeit mert o volt az erosebb. Na most itt nincs ilyen "egyensuly" szavakkal nem igazan tudsz harcolni csajert, plane ha mar massal van. A singliket meg nehez felszedni de most jonni fognak a macsok de ez az igazsag, genetikailag ha rosszul nezel ki vagy elonytelenul akkor kb. eselyed sincs. Regen ezt az osember ugy oldotta meg, hogy fogott egy nagy kovet, es fejbenyomta akitol megakarta szerezni a not. Hat, nem lehet mit tenni, incelek meg pavak meg csunyak mindig lesznek akik rondik, es duhosek evtizedekig, hogy nincs nekik senkijuk.
júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Hát én sosem hívnám más előtt puncinak. Egyszerűen túl intim és szexuális

Inkább vagina, hüvely, vagy "ott lent"

júl. 16. 10:06
 13/25 A kérdező kommentje:

De nem is ez volt az eredeti kérdés lényege, hogy milyen kérdés/válasz női vagy férfi.

Hanem hogy, ha bunkó paraszt valaki automatikusan mindenki kisfiúnak hiszi vagy férfinak

júl. 16. 10:07
 14/25 anonim ***** válasza:

Ott lent a halálom felnőttektől.


"Hanem hogy, ha bunkó paraszt valaki automatikusan mindenki kisfiúnak hiszi vagy férfinak"


Mert a trollkodás általában rájuk jellemző.

júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12# ott lent🤣igen,vissza az 1900as evekbe és tabusitsuk a női nemi szervet, nehogy véletlenül neven legyen nevezve xdd
júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem csak női nemiszerv.... szerintem a farok,f*sz is intim vagy szexuális.

Mondjuk.. az állatok farkát is faroknak hívjuk.

Szó sincs tabusításról, csak én az ilyen szavakat intimnek érzem amit max párok között tudok elképzelni

De persze mindenki úgy hívja ahogy szeretné. Csak szerintem nagyon intim és ilyen szexuális beütése van a punci nevezésnek, hogy is mondjam.. ami felizgatja például a párodat


Faroknak hívni a péniszt is szerintem csak kettesben jó, a párunkkal

júl. 16. 10:23
 17/25 anonim ***** válasza:

"Csak szerintem nagyon intim és ilyen szexuális beütése van a punci nevezésnek, hogy is mondjam.. ami felizgatja például a párodat"


Nem, ez lehet téged felizgat, sok embernek csak egy szó.


Gyereke legalább is ne legyen olyannak, aki kéjben fetreng a punci szótól.

júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó. A farok f*sznak is ugyanúgy szexuális beütése van, ami izgató

Ezt miért hagytad ki?

júl. 16. 10:31
 19/25 A kérdező kommentje:
Én sosem használnék ilyen szavakat mások előtt a nemiszervememre. mint például a pina/pöcs is
júl. 16. 10:33
 20/25 A kérdező kommentje:
De...eltértünk az eredeti kérdéstől
júl. 16. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!