Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, milyen érzés szép...

Lányok, milyen érzés szép nőnek lenni?

Figyelt kérdés
Mik a pozitív és negatív oldalai?

júl. 16. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Amikor még szép voltam, sokkal több önbizalmam volt. Szerettem az elismerő pillantásokat, bár néha zavart is, mert nem vagyok egy exhibicionista nő.

Sajnos, nagy mellekkel áldott meg a sors, így nagyon sokszor kaptam obszcén megjegyzéseket, ezt volt a negatívum.

júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Pozitív oldalai: tetszel a fiúknak, jól érzed magad a bőrödben.

Negatív oldalai: egyesek csak a külsőt látják, csak azért jönnek oda, mert jól nézel ki. Vannak, akik szerint ha szép vagy, csakis buta, üresfejű lehetsz.

(Ezek az én tapasztalataim).

júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Tisztázzuk, mi a szép. Én sose voltam a pasik kedvence, de a férjem oda van meg vissza. Sokszor dicsér, bújik hozzám, van testi kontaktus, futva meg-megérint, szívesen hagyja, hogy törődjek magammal ruhák és szépségápolás terén, nem szól be sosem, hogy "minek".

Neki szép vagyok, és ez a legfontosabb, a többi férfi véleménye meg miért érdekeljen.

Figyelek magamra, egészségesen élek, sportolok, igényesen öltözök, ezek a dolgok önbizalmat adnak.

Negatív oldala, hogy nem voltam mindig ilyen. Sokat kell emiatt harcolnom, hogy fenntartsam ezt az állapotot, mert csak így érzem jól magam.

júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Szépnek szoktak tartani (és nagyon alacsony is vagyok, 154cm). Pozitívum hogy kedvesebben viselkednek ismeretlenek (előre engednek pénztárnál, buszon átadják a helyet), idősebbnek néznek nem kéregetnekszemélyit Negatívum: utcán random leszólítanak adjak meg instát mert tetszem nekik, illetve suliba több fiú rámszállt, a lányok meg nem barátkoztak velem mondván mert r*banc vagyok. A tanárok sem kedveltek. Elég erős az a szteroitípia hogy a szép az buta.
júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Jó.
júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Pozitívan élem meg, szeretek élni, nincs miért panaszkodnom. Kedvesek velem, előnyöket élvezek. Nehéz viszont válogatni a másik nemből. Nehéz megkülönböztetnem a jót a rossztól, hiszen mindenki pozitívan áll hozzám. Ki őszinte?
júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Milyen előnyöket élvezel?
júl. 16. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Én férfiként mondom, hogy ha egy nő csinos, szép arcú, kedves, ez 90%- os siker, hogy ha nem szúr el valamit nagyon, akkor jó élete lessz.

Ő dönti el, hogy milyen, és melyik pasit akarja párjának.

Nincs gond a társkereséssel, max ha nagyon válogat.

Ezzel szemben mi a helyzet a férfiakkal ??

A férfi olyan nővel van amilyen éppen jut neki.

De az is csak akkor, ha jóképű, sármos.

Ha nem, akkor lehet hogy kapcsolata sem lessz soha.

Én iszonyatosan sajnálom, hogy nem lány lettem.

Ez miatt vagyok a legszomorúbb az életemben. Nagyon nagyon bánom. De sajnos nincs mit tenni.

Férfi lettem, ezt kell elfogadni.

Bele kell nyugodni, hogy alárendeltek vagyunk a nőkkel szemben.

Párkapcsolat is csak akkor lesz, ha ők akarják.

Sajnos a mai világban az is csak akkor, ha nagyon

jól nézel ki.

Nagyon nagyon rossz dolog ma férfinek lenni.

Egyre több a szép lány, a csinos nő, és sajnos sokan csak nézhetjük őket.

Nagyon rossz helyzet ez heteró férfiaknak.

júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szépnek szoktak tartani, bár jó sokáig csak azt hittem, ezt udvariasságból, illemből mondják. Főleg a szüleimnek.


Pozitívum, hogy kedvesebbek velem az emberek, rám mosolyognak, sokan kifejezetten lágyan, puhábban beszélnek velem/hozzám. Férfiak, fiúk sokszor megnéznek, felfigyelnek rám. Mintha sokan könnyebben megnyílnának nekem, és elég hamar személyes dolgokat árulnak el magukról - pedig ilyent nem kérek senkitől sem. Az idős emberek általában nagyon kedvelnek.


Negatívum, hogy több lány versengett velem, volt, aki munkahelyen is igyekezett aktívan alám tenni. Ha elmegyek egy építkezés, felújítás mellett, fix, hogy legalább ketten odaszólnak nem túl kellemes stílusban. Sokan leírnak azelőtt, hogy beszéltünk volna, mert butának, gőgösnek gondolnak. Sokan megnéznek, amitől elég sokszor zavarba tudok jönni. Valamiért a korombeliek (25 körüliek) abszolút nem nyitnak felém, csakis az ilyen 16-17 körüliek, vagy (jóval) idősebbek. Sok srác zavarba jön körülöttem, amivel ugyanezt a reakciót váltják ki belőlem.

júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!