Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok biztos...

Miért nem vagyok biztos magamban,és abban,hogy jó ételeket/süteményeket tudok készíteni? Hiába csinálok meg bármit is örökké elégedetlen vagyok, és az van bennem,hogy más ember elé "nem merném feltálalni," amit készítettem. Miből fakadhat az érzés?

Figyelt kérdés
Kezdő háziasszony vagyok,ezt is hozzátenném. A páromnak,és a szüleinek is ízlik,amit főzök de más még nem kóstolta. Valahogy nem tudom,olyan mintha bennük sem bíznék,ugyan úgy ahogy magamban sem. Otthon,biztató szavakat soha nem kaptam, nagyanyám mindenhonnan elzavart,mert nem tetszett amit és ahogyan csináltam. Talán az önbizalom, amit otthon soha nem kaptam meg,rányomta a bélyegét az önálló életre is? Ha nem csinálnék valamit jól, akkor tuti nem lenne aki megegye,és nekem is ízlik a legtöbb étel amit megcsinálok. Ennek ellenére miért szenvedek mégis,hogy én semmit sem tudok jól megcsinálni?
jún. 3. 13:40
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%
AZ érzés talán pont abból fakad, hogy nem dicsértek meg.
jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Rendelj kaját, pluszba.
jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány miatt valószínűleg..


Én is szoktam ettől tartani, hogy nem fog ízleni valakinek amit főztem, egy bizonyos szinten normális.


Vannak barátaid? Esetleg hívd meg őket, vigyél nekik kóstolót és kérj véleményt tőlük. Biztos örülnének a potya sütinek. :)

jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
Amikor névnapod van, vigyél be a munkahelyedre egy tányér sütit. Biztos, hogy sokan örülnek majd neki és megdicsérnek.
jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
4-es jó ötlettel szolgált.
aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!