Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember életében van egy...

Minden ember életében van egy meghatározó negativ pont?

Figyelt kérdés
amikor mar olyan folyamatok indulnak el hogy mindenbol minden kovetkezik osszedol az elet mint a kartyavar erre gondolok,most mindegy milyen merteku.

#élet pontok
jún. 1. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Vannak negatív pontok, de lehet, hogy éppen pozitív a végkifejlet, az is lehet, hogy nem közvetlenül erre lehet visszavezetni bármit.
jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

vannak kisebbek nagyobbak, és vannak tartósak....


Van amin nehéz változtatni hiába is teszel meg érte mindent.


Én pl. új állást szerettem volna váltani, ami tetszik és a fizu is jó és a kollégák sem valami istenbarmák, hát 4 évembe telt. Nem válaszoltak mindenhová valakinek a valakije került be, vagy pocsék volt a légkör, beléptél és menekültél kb.


ugyanez a párkapcsolatokban is...


és nulla segítség nélkül, főleg ha még magányos is vagy....na az elég sokáig tart.


Sajnos nem lehetséges...de ha lehetséges lenne a nulláról kezdeném, másik országban, másik jobb külsővel, más végzettségekkel.

jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Vannak, léteznek. Több személy, aki pl.: hajléktalan-, alkesz-, drogos lett, ezt a szintet elérte (DE tisztelet a kivételnek!!!). Többféle külső-belső tényező együttes konstellációja kell legyen, hogy ez így összejöjjön.
jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem erről a kérdésről mindig ez jut eszembe, elég fura lesz tudom..:

Szakmán az egyik vizsgán megbuktatott egy tanár mert “én ettől többet tudok” simán meglett volna a pont, csak 1 valamit csesztem el és csalódott bennem, ez miatt mutassam meg neki még 1x pótvizsgán, hogy tudom én azt rendesen 100%-osan megcsinálni…

Itt valahogy megtört bennem az addigi minden jó minden oké dolog.

Ez előtt az élet minden területe jó volt semmi gebasz mindig minden összejött az élet minden területén. De ezután… mintha zuhanórepülést vett volna az életem és ez azóta is így van.

Tudom rettenetesen fura amit írtam de ott valami nagyon összekuszálódott és azóta csak lefelé van, elhagyott a szerencsém, mindig a rosszba nyúlok stb..

Nálam ez volt az a negatív pont valamiért amitől fogva minden kezdett elcsesződni.

jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat ez eleg fura igen elhiszem h neked ezt okozza de ezen tudsz segiteni egy kis szemelyiseg fejlesztessel,nekem a feleségem halála,és a lakásom,munkám elvesztése volt az miután én is majdnem lebénultam egy balesetben
jún. 2. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétem kérdező! Nagyon nem lehetettek könnyű évek azok..


Szerintem is mindenkinek van egy ilyen pontja az életében, csak más időpontban/ életszakaszban, más mértékben és más a rá történő reakció.

jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Sok ilyen jól hangzó maszlag kering. Nem kell komolyan venni őket.
aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!