Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belülről egy mély rossz érzés...

Belülről egy mély rossz érzés jött.Ez mitöl van?

Figyelt kérdés
Hívtam egyik ismerősnőmet tegnap hogy talàlkozzunk a hétvégén.Egy mély belső rossz érzés volt bennem miutàn elküldtem az üzenetet.A télen is mikor negbeszéltük talàlkozunk akkor is ez volt bennem de akkor hosszabban ês nagyon nem volt kedvem elmenni valami taszított Egyébként a tegnapi hívàsra azt írta sajnos nem ér rà de jelentkezik ha alkalmas lesz.Magam se tudom miért hívtam lett volna kedvem kimozdulni meg mikor összefuzottunk születésnapon szóba hozta talàlkozhatunk.Lehet jobb ugy hagyni az egeszet ahogy van es nem talalkozni.Volt hogy nem hallgattam massal a felmerulo rossz erzesekre az mas jellegu volt mint ez es nem is jol jartam.
jún. 8. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi ezt igy nem tudjuk. Ha arrol van szo, hogy valakivel ugy szeretnel talalkozni, de nem vele, viszont mas nincs, akkor siman. Akkor donteni kell, mi a rosszabb neked.
jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!