Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartotok a jövőtől?

Mennyire tartotok a jövőtől?

Figyelt kérdés
Van bennetek félelemérzet a jövőt illetően?

#jövő #érzés #kilátás #kiszámíthatlan
jún. 5. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Nem vagyok alapból sem egy félős ember, olyan miatt meg aztán főleg nem idegeskedek, ami miatt értelmetlen.
jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
A jövő mindig csak jobb lehet, mint a jelen és ez nagyrészt rajtam múlik.
jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Régebben jobban foglalkoztam ezzel Mostanra már rájöttem, hogy úgy sincs beleszólásom a nagy dolgokba és inkább a magam dolgával foglalkozok csak. Úgyis jön aminek jönnie kell ha idegeskedek rajta ha nem!
jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Én sem vagyok félős, de egyre többször megfordul a fejemben, hogy lehet, hogy hamarosan én is a fronton kötök ki...


36/f

jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen, van. De nem idegeskedek emiatt, mert változtatni a globális folyamatokon úgysem tudok.

Az életem felét valószínű már leéltem. Örülök, hogy a nagyobb fele viszonylag jól telik és amikor igazán nagy gebasz lesz, már nem leszek itt. Örülök, hogy ebben az időszakban élhetek. Európában már viszonylag nyugi van, elkerültek a világháborúk, ugyanakkor már elég nagy a technikai fejlettség, kényelem. A század vége felé szerintem lesznek itt durva dolgok.

jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül csak attól tartok, hogy kitör a 3. világháború és rengeteg ártatlan ember fogja az életét elveszíteni emiatt, tönkre megy szinte minden és csak azért, mert egyes politikusoknak k..rva nagy arca van, viszont nem ők mennek az első sorba a frontra szétlövetni magukat.
jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Ja én nem a háborútól, politikától félek. #5-ös vagyok. Nem hiszem, hogy itt Európában olyan hatalmas véres konfliktusok alakulnának ki. Amit írtam, azt inkább a klímaváltozásra és az azokkal járó társadalmi, gazdasági hatásokra írtam. De valóban, egy kiterjedtebb háború, még ha közvetetten is, rátehet még egy nagy lapáttal.
jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kólauborkával ***** válasza:
84%
Én inkább kíváncsi vagyok. Remélem élek vagy 500évig, akkor talán láthatok olyan dolgokat, amire igazán kíváncsi vagyok…
jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amire nincs ráhatásom attól nem félek, amire meg van azt nagyrészt kézben tartom.
jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Barnabas333 ***** válasza:
75%

Mivel már sosem leszek boldog nem izgat mi lesz. De másfelől a kíváncsiság miatt szeretnék sokáig élni, hogy lássam a robotokat, globális katasztrófákat, meg, hogy merre megy el az emberiség.

Csak az a baj, hogy aki lelkileg emészti magát és nem boldog, úgy nehezen él meg hosszú öregkort... 46F

jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!