Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Volt köztetek olyan...

Lányok. Volt köztetek olyan aki régen kapott májusfát? Mennyire érintett meg titeket ez a gesztus?

Figyelt kérdés
Azért írtam a régent, mert sajnos már ez is kiment a divatból.

máj. 5. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Az első éjszaka joga is ki ment a divatból. Azt is vissza sírjuk?
máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
a hülyeségek menjenek is ki a divatból.
máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer kaptam és elég kínosan érintett, mert egy olyan fiútól kaptam, akinek hettek korábban megmondtam, hogy nem viszonzom az érzéseit és jobb, ha tovább lép.

(Teszem hozzá, én ekkor ismerkedtem meg ezzel a hagyománnyal.)

23/N

máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát én fiútól nem kaptam, de kis koromban a nagymamám mindig csinált nekem májusfát május elsején.
máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tatyó ***** válasza:
91%
Ez nagyban függ a lány beállítottságától. Van akinek imponál, van akinek lehet akár kínos is. De manapság elég bajuk van a nyírfáknak enélkül is.
máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Pár osztálytársam egyszer kapott (8.-osok lehettünk). Szerencsére én nem. Szerencsére.
máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban vágytam rá, de soha nem kaptam. Mostmár kínosnak érezném.
máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lekapcsolt villanynál néztem végig, ahogy az akkori barátom a nagyon részeg haverjaival feldíszíti. Fater a másik ablakból nézte, így külön vicces volt, mikor csitítgatták egymást, hogy kussolj már, felébred az apja. Hülyeségnek tartottam, de valahol jól esett. Kínosnak max. akkor tartanám, ha mondjuk a mostani lakásomban a panel előtt állítana egyet valaki mindenki szeme láttára, vagy ha olyan embertől kapnám, akinek nem viszonzom az érzéseit (mi akkor együtt voltunk, első szerelmem volt).
máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utána mit kezdtél vele?

Mármint a fával? :)

máj. 6. 12:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron dísznek használtam, égősort tekertem rá és tök hangulatos volt tőle a terasz.

Viszont aztán szakított velem a srác, és mérgemben feldaraboltam láncfűszésszel, és felhasogattam (a fát, nem a srácot :D ). Tudom, nem túl romantikus, de végül gyújtós lett belőle.

máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!