Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartotok a jövőtől?

Mennyire tartotok a jövőtől?

Figyelt kérdés
Van bennetek félelemérzet a jövőt illetően?

#jövő #érzés #kilátás #kiszámíthatlan
jún. 5. 10:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Igen.


Attól folyamatosan félek, hogy nem fogok tudni teljesen lefogyni, pedig sok kg lement már. Más különösebb dolog nincs amitől tartanék. Szóval én ilyen háború, meg különböző apokaliptikus dolgoktól nem tartok. Az életem sem olyan jelenleg amiben nagy dolgok történnének. Nyilván egy váratlan haláleset durva, de ez szerintem mindenkinek az lenne. Mármint, ha hozzátartozód hal meg.

jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Ami nincs, annak elvesztésétől már nincs mit félni.

Mindent eladtak a politikusok Magyarországon az emberek feje felől, - még a jövőjüket is!

jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Várom sose volt ennyi pénzem és csak több lesz.

45 évesen nyugdíjba megyek és bas ok mindenre.

jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A jövőhét-, a következő nap szokott para lenni számomra, így nézve a jövőt. A tácoli jövő meg hótmindegy.
jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé tartok tőle, de igyekszem a lehető legkevesebbet agyalni ezen, mert akkor csak még rosszabb lesz.

20-as éveim elején vagyok, és eléggé kilátástalannak látom, érzem a jövőmet, főleg, ha az ország, a benne élők állapotát nézem. Nem lesz ennek jó vége...

jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!