Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon erős kínzó féltékenység...

Nagyon erős kínzó féltékenységgel mit lehet kezdeni? Ha valaki olyan extra szerencsétlen a szerelemben mint én?

Figyelt kérdés

Egész éjjel nem aludtam és elkezdtem ezen gondolkozni, utánajárni hogy mi van azokkal akik tetszettek

Azt előre leírom hogy átok ül rajtam az élet minden területén, a szerelem terén is.

Alapvetően egy nagyon féltékeny irigy típus vagyok, egyke is vagyok de kapcsolatok terén talán a legerősebb.

Egész életemben talán 2 férfi tetszett igazán, akiket személyesen ismerek, a másik 2 plátói volt.

Akik meg a legjobban nyomultak rám, azok SOSEM tetszenek.

Aki nagyon tetszett, vele volt valamennyi kapcsolatom sok évvel ezelőtt, utána kiderült hogy megcsalta velem a barátnőjét…

Már együtt vannak vagy 8 éve, a pasi semmit nem posztol róla, de ma láttam hogy kommentelt neki… sajnos borderline hajlamú vagyok, ilyenkor a világból ki tudnék rohanni.

Engem is, a csajt is átver, velem megcsalja, én elutazom és folytatja tovább a kapcsolatot vele mintha mi sem történt volna…

Már többször rá akartam írni a csajra hogy elmondjam hogy milyen durván meg lett csalva és le lett tagadva előttem.

20 évesen volt egy platoi szerelmem, akivel egy helyen dolgoztunk egy ideig, én láttam őt, ő nem látott engem…

Van hogy egy nap kapok vagy 20 üzenetet instan, facen, de pont az aki ennyire tetszik, vele közös munkahelyen így elkerüljük egymást és azóta kell néztem hogy pont azóta van együtt a nem is túl előnyös külsejű barátnőjével mint az előbb említett pár…

Pont 8 éve.

Akárhányszor kutatok utána látnom kell hogy milyen stabilak együtt ennyi ideje, pedig az egyik legszebb férfi akit valaha láttam és 100x szebb nőket megkaphatna.


Mit lehet az ilyen feltekenyseggel kezdeni, főleg borderline gyanúsan?


Hogy lehet valaki ENNYIRE szerencsétlen a szerelemben mint én?

Bezzeg akit a hátam közepére nem kívánok az van aki 6-7 éve ír… hogy csinálhat ilyet az élet?


Hogy lehet hogy aki nekem nagyon nagyon kellene azzal sosem jön össze, akit meg ruhellek ok évekig a nyakamban lihegnek?

Ki vesz le ilyen átkot?



júl. 15. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül :D

De ha ez téged ennyire kiborít, akkor talán valami kezelésre lenne szükséged. Beszélgetni egy segítővel, akinek ez a szakmája.

És nem átok, úgyhogy ne jósnőhöz vagy más ilyen varázslóhoz menj :)

júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Itt más a gond... mint amire utalsz
júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha tudnád milyen az átlagos férfiak élete.. nagyon nem vagy egyedül, csak a női burkodba vagy zárva.
júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológus kellene neked.
júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Tanuld meg eljatszani,h aki erdekel ,az nem erdekel.
júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Hú, ez durva, még töröltek is a válaszom. Pedig nem olyasmit írtam, hogy add fel az életed... Jó, én értem, hogy optimistának kell lenni, meg minden, de rohadtul benne van a pakliban, hogy az embernek nem lesz kapcsolata soha. Hiába söpörjük a szőnyeg alá ezt az eshetőséget.

De oké, akkor írom azt, ami a holtbiztos megoldás: leadod az igényeidet a minimumra, nyomod a Tindert, és összeállsz bármilyen jelentkezővel, akitől minimum nem kap el a hányinger, és akkor meg is van a párkapcsolat. Éljen az optimizmus.

33F

júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!