Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem "proli dolog"...

Csak szerintem "proli dolog" energiaitalt inni?

Figyelt kérdés

Tipikusan ez jut eszembe a hell + cigi kombóról : építőipari munkások, züllött tinik.


RedBull: Menő csávó vagyok, mert megvettem 600ért a redbullt, lehetőleg két órán át iszom, hogy lássák- telik rá'.



júl. 14. 11:42
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
14. Értelmes ember magával foglalkozik, nem mások dolgába üti az orrát, hogy azon csámcsogjon és ítélkezzen. Ok hogy nincs saját életed, de legalább tehetnél úgy, hogy ne legyél szánalmas.
júl. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Valós ez a jelenség, egyértelműen az aljanép egyik jellemzője az energiaitalfüggőség, és annak közterületen történő fogyasztása, üres dobozok eldobálása. Több oka is lehet ennek, egyrészt maga a függőségekre való hajlam a gyenge jellem és szellemi kiüresedés jele, amit ilyen primitív dolgokkal próbálnak sokan betölteni (hasonlóan a cigihez és alkoholhoz).

Ez egy pótcselekvés is, részben a szorongás oldására, vagy csak unalom ellen. A koffein csak mellékes dolog, sokkal olcsóbban és kulturáltabb módon is hozzá lehet jutni, bár általában ez csak kifogás. Továbbá a birka mentalitásnak is a jele, valamiféle összetartozás érzetet is ad a termékhez kötődő vizuális és kulturális körítés a reklámok és sok más nyilvános helyen történő megjelenése által, amit szintén szeretnek a prolik, mert egyébként nincsenek önálló gondolataik, igényeik.

júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból proli, mint amilyen szempontból a gazdagokat a szokásaik teszik gazdaggá. Ugyanúgy az egészségteleneket is az egészségtelen szokásaik teszik beteggé. Good luck rendszeres hell fogyasztók.
szept. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!