Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem "proli dolog"...

Csak szerintem "proli dolog" energiaitalt inni?

Figyelt kérdés

Tipikusan ez jut eszembe a hell + cigi kombóról : építőipari munkások, züllött tinik.


RedBull: Menő csávó vagyok, mert megvettem 600ért a redbullt, lehetőleg két órán át iszom, hogy lássák- telik rá'.



júl. 14. 11:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván nem csak szerinted, sok a prolizó proli ebben az országban
júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
90%

18 Jó, de nem tudod, milyen gyakran issza, ha csak az utcán látod valakinél. Én pl a néha veszek Burnt azt úgy értem, hogy kb havonta egyszer megkívánom az ízét valamelyik gyümölcsösnek, aztán annyi, amúgy kávézni szoktam és vizet iszom. Szoktam olvasni, tájékozott vagyok, értelmesen tudok kommunikálni, stb, ezek nem illannak el, ha megiszom egy energiaitalt.

Persze, ha a két méteres póthaj, béna műszempilla, kamu LV táska, másik kezében a töltött cigi és társai csajnál látod, akkor megállapíthatod, hogy proli, valószínűleg igazad lesz. De nem önmagában az energiaital lesz a baj.

júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
30%
Nem az okos emberek élvezeti cikke. Akinek van egy csepp esze, az nem iszik ilyen vackokat. Szóval ja, mondhatni a prolik szórakozása.
júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
32%
Én a felső tízezerhez tartozom és el nem tudnám képzelni, hogy energiaitalt igyak.
júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de aki a gyakorira jár szídni és megbélyegezni másokat ,egyetlen tényező alapján az micsoda? És akik bologatva követik ezt a következtetését? Attól, mert valaki értelmes még nem feltétlenül él egészségesen... Ennek összetett pszichológiai okai vannak...
júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hallottatok-e róla, de pár éve Tatán akart egy szállodát építeni egy szép helyre magának egy energiaitalt gyártó cég. A lakosok tiltakoztak, folytak tárgyalások, több tatai lakos is felszólalt, és az energiaitalos cég képviselője eléggé lekezelően semmibe vette őket. Abban az időszakban sok minden volt Tatán, csak béke és nyugalom nem. Több felvonulás volt a szálló építése ellen, ahol nem 1-2 ember volt jelen. Végül nem építették meg a szállodát, úgy tudom. De ahogy rá akarták ezt erőszakolni Tata városára és amennyire lekezelően bántak a tatai lakosokkal, én azok után nem hogy nem vennék egy szál energiaitalt sem, hanem mindet azok fejére önteném, akik kitalálták azt a szállodát és erőltették. Csak az támogassa azt a céget, aki szereti az erőszakot és azt, ha semmibe veszik egy város lakosait. Természetesen a szállodával járó mindenféle környezetszennyezés, élővilágra káros hatást is kutyába se akarták venni a fantasztikus Pokol nevű cég képviselői. Egy legyintéssel kinyírták volna az európai szinten is egyedülálló természeti helyet a hülye szállodájuk építésével, ahol egyedülálló az élővilág. Aki ezt nem hiszi, kérdezzen meg illetékeseket, tatai ismerősöket, olvasson utána az interneten. Ráadásul az energiaital is eléggé káros a szervezetre, persze ezt szépen tüntetik fel, hogy ha annyira káros lenne, nem árulnák. Hát, a cigi is káros, abba hal bele sok ember, és mégis lehet kapni!

Szóval, ezeket gondold át, és csak így öntsd magadban azoknak az ocsmány embereknek az ocsmány levét!

júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
#26 Ez sajnos nem csak egy ilyen eset. Egy csomó termékgyártó is csinál ilyeneket és ennél durvábbakat is sajnos...Csak az nincs ennyire felkapva...
júl. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Van az a fajta energiaital-fogyasztás, ami a proli szint. Az a véglet, amit leírtál... energiaital a napi folyadékbevitel, mellé a cigi, este sör stb. De nemcsak ilyen emberek isznak energiaitalt. Én mondjuk max. évi 2-3 alkalommal, de vannak pl. olyan durva túlórás időszakok a munkában, amikor 1-1 nap tényleg szükség van ANNYI és OLYAN INTENZÍV koffeinre (a kávét meg gyűlölöm). De ez szinte mindenre igaz... csokit, kávét, kenyeret is lehet proli módon fogyasztani.
júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Aki ilyet iszik az eleve energiahianyos pont ezert issza.
júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában kéne lenni a jelentésével, mert nem ezt jelenti...

Az a proli, aki rettentően rossz körülményekből sem akar kitörni és közben mégis megtehetné pedig. A leírtakban semmi ilyesmi nincs, ez egy másféle típus.

júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!