Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem "proli dolog"...

Csak szerintem "proli dolog" energiaitalt inni?

Figyelt kérdés

Tipikusan ez jut eszembe a hell + cigi kombóról : építőipari munkások, züllött tinik.


RedBull: Menő csávó vagyok, mert megvettem 600ért a redbullt, lehetőleg két órán át iszom, hogy lássák- telik rá'.



júl. 14. 11:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
69%

#7: értem, szóval mindenre rá lehet mondani, hogy proli, amivel kapcsolatban a beszélő valamilyen negatív asszociációit érez.


Innentől ez már tényleg csak egy töltelékszó.


Egyébként a kérdésben nem volt szó rendszerességről.

júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
11 - gyakorlatiasság!!!
júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak szerinted, sajnos sok hozzád hasonló másokat megszóló tápanyag felszívására alkalmas talajban növő növényi rész van még a világon.Én többre tartom az általad említett melósokat, akik lehet hogy jóindulatú, tisztességes melósok. Lehet valaki diplomás, ha az fogalalkoztatja, hogy ki mit hord miben jár, mit fogyaszt és ezek a sztereotípiák alapján megbélyegzi és lenézi őket. Itt a kérdező valószínűleg eleve elvárásoknak próbál folyamatosan megfelelni, nem a saját céljainak, mert azok hiányoznak. Emiatt másokra is ezt a külsőségekben megmutatkozó megfelelési kényszert erőlteti, mert igazságtalannak tartja, hogy nem élheti az életét saját maga módján, más pedig igen.
júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
42%
Értelmes ember nem iszik energiaitalt, a prolik meg literszámra tolják.
júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
78%
Én Burnt veszek néha, akkor én remélem hipster proli vagyok. Amúgy elég gáz ránézni valakire és csak a kezében lévő pia alapján megítélni.
júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
16%
A vicc, hogy olyan is issza akinek nincs is rá szüksége. :D
júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%

15!

Az valóban gáz, ha CSAK ARRA alapozol véleményt.

Mindazonáltal akik kellően tudatos kyomon-t folytatnak, azok pontosan tudják, milyen külső vonásokra kell még számításba venni, ami alapján az összes momentumot számításba véve viszonylag megbízható képet kialakítani.


A XXI. sz. annyira felgyorsult, hogy mindenkit nem lesz lehetőség megismerni, kellenek a modellek, és ez egy, épített modell, ami jó kyomon-ra alapozva elég korrektül tud működni.


Tehát: az energiaital csak egy elem!

júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
16%

"Amúgy elég gáz ránézni valakire és csak a kezében lévő pia alapján megítélni."

Pedig elég sokat elárul az adott személyről, hogy mit iszik.

júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy az tök érdekes, hogy a kávéval kapcsolatban nincs ez a sztereotípia. Pedig a koffein, az koffein. Ugyanarról a drogról van szó, csak más köntösben. Én nem azért kávézom, mert elegánsabb/ polgáribb, hanem mert nem szeretem az energiaitalt. De ha valaki azt szereti, miért proli egyből? És ha proli, akkor mi van?
júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, a kávé kis mértékben egészséges, az energiaital viszont nem. Ne normalizáljuk már ezeket a dolgokat, mert nagyon egészségtelenek, függetlenül a fő kérdéstől.
júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!