Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem "proli dolog"...

Csak szerintem "proli dolog" energiaitalt inni?

Figyelt kérdés

Tipikusan ez jut eszembe a hell + cigi kombóról : építőipari munkások, züllött tinik.


RedBull: Menő csávó vagyok, mert megvettem 600ért a redbullt, lehetőleg két órán át iszom, hogy lássák- telik rá'.



júl. 14. 11:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
62%
Csak szerinted. Szerintem meg te vagy a proli.
júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
40%

Nem különb az sem, aki a Hellt, stb. veszi.

Sztem igazad van, de hidd el, az érintettek ezt úgysem fogják elismerni... kikérik maguknak

júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Biztosan vannak még más, hozzád hasonlóan felszínes és beképzelt ember.
júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%

Én ha éjjel vezetek akkor szoktam csak hellt inni. A kávét nem szeretem.

Viszont az tény hogy cigo melósoknál ez alap.

júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
59%

#2: elmagyaráznád, igényes értelmiségi módjára, aki a szavakat valós jelentésükben használja, hogyan lesz egy diplomás, szellemi munkát végző ember proli egy energiaitaltól? Mert hogy ezt állítjátok.

Hogy Ti miről mire asszociáltok, az a Ti szubjektív véleményetek. Onnantól, hogy valamit egy széles réteg csinál, már nem lesz egy szűk réteg jellemzője. Tény.

júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Az a proli, aki szidja az energiaitalt ivókat gyakorin.. De akkor te se egyél semmi cukros, vagy sós, zsíros, olajos ételt, mert az is káros. Ne igyál alkoholt se, mert az is káros.. Sőt, semmilyen édesítőszeres, színezékes gyümölcsitalt se igyál, mert az is káros. Pubikám...
júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos abban igazad van, hogy ez már nem egy szűk réteg sajátja, hogy energiaitalt fogyaszt, de ez ugye nem zárja ki azt, hogy igenis az energiaital fogyasztása egyfajta negatív személyi jellemzőre enged következtetni.

Nyilván ez is, mint ahogy az életben szinte minden, sztochasztikus jellegű, mégis az empíria azt mutatja, hogy van némi eltérés az energiaitalt RENDSZERESEN fogyasztók, az alkalmi fogyasztók és az energiaitalt nem fogyasztók között.

Hogy milyen szubkultúra él ezzel és kik ignorálják ezt a termékcsaládot, inkább már szociológia témakörében vizsgálnám...

júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
36%
Ha mondjuk 1 héten csak 1 doboz, az még nem baj. Akkor proli az illető, ha konkrétan azzal kel és azzal fekszik, de nem baj, majd rámegy a szíve és hamar hal.
júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
70%
8# És ez neked miért baj? Hadd döntse már el ő maga. Semmi közöd nincs hozzá, ki mivel él.
júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
8# És miért baj ez nektek? Legalább ti, okosok tovább maradtok...
júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!