Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem "proli dolog"...

Csak szerintem "proli dolog" energiaitalt inni?

Figyelt kérdés

Tipikusan ez jut eszembe a hell + cigi kombóról : építőipari munkások, züllött tinik.


RedBull: Menő csávó vagyok, mert megvettem 600ért a redbullt, lehetőleg két órán át iszom, hogy lássák- telik rá'.



júl. 14. 11:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
25%
Aki energiaitalt iszik, az nemcsak fizikailag, hanem lelkileg, mentálisan is fáradt.
júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
31# Ezért annyira addiktív.
júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
25%
Jó tudni ,hogy proli vagyok. Teljes állás mellett mérnökire járok. Pluszban van valamikor mellékes is, csakhogy tudjam fizetni a megélhetésem és az egyéb felmerülő költségeket. Bizony elég sokszor kell energiaitalhoz nyúlnom, mert a kávé nem elég. Tudom, hogy nem egészséges, de nincs most jobb opció. Ki kell bírnom. Ez van. Amúgy köszi a felvilágosítást...
júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Ha energiaitalozásra, azon belül is Hell'ezésre gondolok, ilyen emberek jutnak az eszembe:


[link]

júl. 17. 14:02
 35/43 anonim ***** válasza:
47%
34# Te is innál inkább Hellt gyakorizás helyett... Több értelme lenne.
júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

A hell + cigi tényleg proli hatást kelt, illetve maga a cigi is gáz. A Hell itthon a legnépszerűbb, az olcsósága miatt meg "mer jó" indokkal isszák liter számra az is proli. De az olcsó káve vedelése cigivel se jobb.

Az energiaital sosem volt proli önmagában, Red Bull, Monster mindig menő volt huszonévesek körében (nem túltolva egy bizonyos pontig).

júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
36 Nem hiába írják a Red Bullra hogy élénkíti a szellemet.
júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok értelmiségi egyetemista, irodista is issza. Én sem vagyok a híve, mert egészségtelennek tartom, bár néha napján én iszok. De nem tartom profinak, aki ezt issza. Sokkal inkább proli dolog a kis üveges vodkát inni stb, azt tényleg erre találták ki, hogy munka előtt megigyon belőle a munkás ember és utána könnyebben bírja a lélekölő melós napokat.
júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Őket látod az utcán. Azt meg például nem látod, mennyi jó eszű, értelmes fiatal issza meg itta éjszakánként ezt a vackot (annak tudatában is, hogy rohadt egészségtelen), csak hogy meglegyen a vizsga, diploma.
júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted.

Szerintem meg finom ( cukormentes változatot szeretem, nem redbull és nem hell, egy másik fajta. és az én döntésem mit iszom. Semmi proli nincs benne. Amúgy napi szinten szoktam, egy 1,5 literes üveg felét. Egyébként nem dohányzom, mert büdös és undorító, nem drogozom, nem iszom alkoholt sem, mert nem szeretem.

Elég kötött pl a táplálkozásom, és sokat sportolok is. Úgy gondolom ennyi káros szenvedély amennyi az energiaital, nekem belefér.

Egyébként még gyerekként szoktam rá, 11 évesen. Amint lehetett, áttértem cukor nélkülire. Legalább egy kis kalóriát megspórolok:)

júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!