Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a panaszkodás...

Szerintetek a panaszkodás nőies tulajdonság?

Figyelt kérdés
A válaszotok alá írjátok oda milyen neműek vagytok. Köszi

júl. 12. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma már nem, csak a férfiak máshogyan adják elő, azaz kezelhetőbben. (F42)
júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A panaszkodás olyan emberi viselkedés, ami a könnyebbik utat jelenti egyesek számára megoldás nélkül. A legtöbb magyar ember imád panaszkodni, sokszor a semmin is. Változik valami azáltal, hogy panaszkodnak? Semmi. A panaszkodással csak le tudják szívni a másik energiáját.
júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, mindkét nem sokat panaszkodik, másokat szokás egyeseknél lelki szemetesnek használni.
júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, rinyapina tulajdonság de cseppet sem szexi, főleg férfiban!
júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ahogy látom csak annyi a különbség, hogy a férfiak megválogatják, hogy kinek panaszkodnak

N

júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyen többet panaszkodnak a férfiak, máshol kevesebbet.

N

júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. És ezt úgy mondom, hogy elég gyakran találom magam olyan helyzetekben, ahol az emberek nekem panaszkodnak, pedig semmi olyant nem csinálok, amivel erre invitálnám őket. Ilyenre felszólító pólóm, táblám sincs, homlokomra sem írtak, írtam fel ilyent, és mégis. Volt pár olyan eset, amikor férfi, bácsi panaszkodott nekem úgy, olyan stílusban, de amúgy szaktárs is volt már így, hogy hirtelen nem is tudtam rá reagálni, akkora hévvel volt.
júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!