Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az orvosok miért lekezelőek a...

Az orvosok miért lekezelőek a betegekkel?(Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Ha kórházban járok(szerencsére ritkán, akkor is max látogatóban), akkor az orvosok, vagy az ápolók nagyon lekezelőek az emberrel. Miért van ez? Ha ki van égve, vagy nem jó neki, miért nem vált? Miért máson vezeti le a gondját?

júl. 9. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az asszisztensek részéről tapasztalatom ezt inkább. Kedvesen, udvariasan szólok hozzájuk, ők meg hozzám úgy, mintha valami zsigeri gyűlöletet éreznének irántam.
júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Amit te lekezelőnek érzel az elképzelhető, hogy az orvosnak csak napi rutin.


Én visszakérdeznék. A betegek miért viselkednek bunkón az orvosokkal és az ápolókkal?

júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Visszafelé is működik ez, valaki szolgának nézi az ápolót meg parancsokat oszt az orvosnak, hogy másik gyógyszer, oda szúrja, új ágy kell, ő a főorvost akarja kezelőorvosnak, nem ilyen kis senkit. És egyébként is feljelent meg kiírja Facebookra. :D
júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nyilván ha ad rá okot az ember oké, hogy flegma. De mikor te normális vagy vele, stb, akkor miért kell lekezelőnek lenni?!
júl. 9. 22:20
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Valaki ilyen, belefásult vagy simán gyökér.

Én normálisan szoktam viselkedni, de vannak nálunk is flegmák, valaki a kollégákkal is ilyen, valaki meg nem. A legfurább az a csaj, aki a kollégákkal irtó mézesmázos, de múlt héten úgy leteremtett egy nénit kb. a semmiért, hogy én éreztem magam szarul mellette.

júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Te magaddal beszélgetsz?!😀
júl. 9. 23:09
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

másfél pipásnak reggel elgurultak a gyógyszerei. :D


Kérdező, én minden dokival jól elbeszélgetek, az asszisztensekkel van néha bajom, meg az ápolókkal.

50 éves vagyok, de gyakorlatilag egy dokival se volt még problémám.

Valószínű a tőlük eléggé eltérő habitusú emberek idővel bosszantják őket is.

júl. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem azért, mert bunkók a betegek. Tegyük fel kifogott előtted vagy 3 idegbeteg farhát-nyuggert, utána már nem lesz türelme a többi normális beteghez.

Sokazor tapasztalom pl kardiológián, hogy a falusi paraszt öregek ordibálnak, hepciáskodnak az orvossal, ápolókkal. Rosszabbak, mint a cigányok.

júl. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Két elméletem van:


A) Azt a tipukus én mindent jobban tudok, az én valagamból jön a napfény, én itt élet és halál ura vagyok, én itt kiscsászárként viselkedhetem.

B) Gyűlölik az embereket, gyűlölik a munkájukat, lehet soha nem is voltak emberek közelébe valók, csak klassz ötlet volt orvosnak menni, mert menő és lehet magánpraxis, meg egy valag pénzt kilapátolni a rendszerből.

júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem a körzeti orvos beszélt úgy mint a kutyával, önuralmat kellett tanúsítanom.
júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!