Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai (tisztelet a kivételnek) iskolás lányok olyan szinten ocsmányul beszélnek, hogy az valami förtelem ?

Figyelt kérdés

Kb. minden második szavuk a b@meg, g@ci, f@&z stb...

Mi gyerekként Ganxsta Zolee-n nőttünk fel mégsem beszéltünk fiú létünkre sem ilyen mocsok módon ahogy a mai tinilányok beszélnek .

Mitől lett ez ekkora divat, ettől érzik menőnek magukat ?



2023. szept. 1. 12:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
20 éve is ez volt. Felnőttesnek érzik a tinik.
2023. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Hűha, ha hallanád a fiúkat...
2023. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Ezt látják a közösségi médiában. Az influenszerek társadalmi hatása.
2023. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

#3

Hagyjuk már, 20-30 éve nem is volt még közösségi média meg influenszerek, mégis ez ment.

Hallják a szülőktől, szomszédtól, nagyobb gyerektől és ebben is hasonlítani akarnak a nagyokra.

2023. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én 20 éve nem igazán hallottam a lányoktól ilyen mértékű g@cizést meg f@&ozást ...
2023. szept. 1. 13:02
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem a sz*rt nem beszéltetek csúnyán... tudom, mert én is Döglégyen nőttem fel. Sőt, egyszer még osztályfőnöki rovó is lett a vége, amikor reprodukálni próbáltam a stílusát.
2023. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

#5

20 éve voltam általános sulis lány, minden nap hallottam ilyeneket.

2023. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Milyen jó, hogy megmondom nekem, hogy én hogyan beszéltem annak idején, biztos ott voltál .

Nem azt mondtam, hogy nem szoktunk káromkodni hanem azt, hogy ezeknek az ostoba véglényeknek minden 2. szava ocsmányság . Remélem sikerül felfogni agyilag amit írtam .

2023. szept. 1. 13:05
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Miért csak a lányok vannak kiemelve, amikor a fiúknál még jellemzőbb az ilyen ocsmány beszéd?
2023. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mert a fiúk mindig is káromkodtak, de a lányok most ezt magasabb szinten művelik azért vannak ők kiemelve .
2023. szept. 1. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!