Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai (tisztelet a kivételnek) iskolás lányok olyan szinten ocsmányul beszélnek, hogy az valami förtelem ?

Figyelt kérdés

Kb. minden második szavuk a b@meg, g@ci, f@&z stb...

Mi gyerekként Ganxsta Zolee-n nőttünk fel mégsem beszéltünk fiú létünkre sem ilyen mocsok módon ahogy a mai tinilányok beszélnek .

Mitől lett ez ekkora divat, ettől érzik menőnek magukat ?



2023. szept. 1. 12:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy tényleg brutális hogy beszélnek. Na nem mintha mi szebben beszéltünk volna fiatal gyerekként. Talán annyi, hogy régebben jobban látszott az emberek öltözködésén is a "proliság" így nem volt akkora kontraszt.


Most azt látom, hogy vannak kis tini csajok, Instagramjuk tele van fullos képekkel, aztán meghallja az ember hogy beszélnek és elszörnyülködik.

2023. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
23%

A magyar társadalom őrült megszállottsága az iskolás lányokkal olyan szinten undorító és aggaszto....Az egyik fele minden áron nevelni akarja őket (a fiúkat nem, pedig azok ezerszer rosszabbak minden téren) a másik fele pedig esküdözik hogy az ilyen lányok már érett felnőttek, és huszon-harminc-negyven évesként simán ki lehet kezdeni velük.


Tisztelet a kivételnek...

2023. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Én pl. apámtól tanultam káromkodni.
2023. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez igy van.

a volt baratnom 15 eves es tobb csunya karomkodast ismer, mint en barmit. en 18 vagyok es soha nem karumkodom, talan mert nem ilyen korokben nottem fel es a szuleim is rossznak tekintik.

viszont ennel a lanynal akit jol ismerek, a csaladja is rengetegett karumkodik, es ezt hallja a tobbi lanytol is.

ilyenek a mai lányok fiuk. de vannak kivetelek

2023. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Régebben is volt igen! De most egyre több! Én is tapasztaltam
aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem az első szavam az volt kiskoromba, hogy "menj a πcsápa".

Az volt a szitu, hogy a védőnőt elküldtem melegebb éghajlatra.😆


Mert a papám káromkodós ember volt és én ezt reprodukáltam, ami így felnőtt fejjel megtudva vicces.

ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!