Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai (tisztelet a kivételnek) iskolás lányok olyan szinten ocsmányul beszélnek, hogy az valami förtelem ?

Figyelt kérdés

Kb. minden második szavuk a b@meg, g@ci, f@&z stb...

Mi gyerekként Ganxsta Zolee-n nőttünk fel mégsem beszéltünk fiú létünkre sem ilyen mocsok módon ahogy a mai tinilányok beszélnek .

Mitől lett ez ekkora divat, ettől érzik menőnek magukat ?



2023. szept. 1. 12:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%

#8: miért, Te tinilányok társaságában töltöd a minennapjaidat, hogy ennyire szakértő vagy? Vagy csak néhány kiragadott példa alapján általánosítasz?


Vagy ha most magadra veszed a megjegyzésemet: mégis miért releváns, hogy Te, meg a többi cserkész a Szent Matildból hogyan beszéltetek? Gondolod, hogy Ti reprezentáltátok azt a korosztályt? Vagy mit akartál ezzel a megjegyzéssel?

Én tudom, hogy abban a korszakban is csúnyán beszéltek a gyerekek.

2023. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
#6, pont erről van szó. Régen is beszéltek csúnyán, de akkor az amolyan "hűha" jelenség volt. Én is 5-10 éve lefagytam amikor tizenéves csajtól hallottam hogy "a f@szomba". Pont azért volt fura és azért is maradt meg ennyire mert beszéltek csúnyán, de ritkán. Manapság már az tűnne fel ha 5 percig beszélni tudnának vulgáris kifejezések nélkül.
2023. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%

#8

Sehol nem írtam, hogy TE mit csináltál. Annyit írtam, hogy 20 éve is “divat” volt. Vicces hogy pont te jössz a felfogásos beszólással. :D

2023. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

11-es képzeld el hogy a panelházunk előtt egy általános iskola van a ház mögött pedig egy középiskola, szóval egész nap ezeket hallgatom .

A nagyszobába szépen behallatszik az általános iskolások üvöltözése a konyhába pedig a másik oldalon a középiskolások rendkívül emelkedett eszmefuttatásai :)

2023. szept. 1. 13:13
 15/26 Metionin ***** válasza:
83%
Hagyjuk már, 15-20 éve i ugyanúgy röpködött a g.ci és társai a lányok szájából is. Anno egyik elég vallásos osztálytársnőmet véletlenül meghallotta az anyja káromkodni, patáliát csapott ott a suliban, hogy mégis kitől hallhatta a kis szent, pedig ha tudta volna, hogy egy sima hétköznap amikor ő nem hallja, hogy beszél a gyereke, egyhuzamban eldarált volna 30 miatyánkot. Nincs új a nap alatt.
2023. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ennyi értetlent, mint amennyi itt van ...
2023. szept. 1. 13:15
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
Itt inkább csak te vagy értetlen amiért azt hiszed ez valami új jelenség.
2023. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%
Régen is káromkodtak a lányok, csak mivel nem töltöttél velük (elég) időt, hanem a fiúkkal voltál, ezért lep meg ennyire, hogy ők is káromkodnak. Nincs ebben semmi új, bár abban egyetértek, hogy nagyon undorító ez a nyelvhasználat (lányoktól ÉS fiúktól is).
2023. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
Menőbbnek gondolják így magukat.
2023. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd, kérdező, láthatod, hogy akik ide válaszolnak, ugyanolyan kis káromkodós begőzölt orángutánok, azért védik ennyire a kis kortársaikat.
2023. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!