Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legtanulságosabb...

Mi volt a legtanulságosabb dolog az életedben?

Figyelt kérdés
Amiből tanultál és biztos nem követnéd el még egyszer.
jún. 29. 01:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
14%
Jó válaszok, de alapvetően hibásak. El kell vonatkoztatni a fogyasztói társadalomnak nevezett foshalmaztól. Nekem például szememre hányják, hogy szakmai tehetségem alapján ötször ennyit is kereshetnék nyugaton. Egyszerre szarok bele a fejlődésbe, meg a visszafejlődésbe is. Ami úgymond muszáj azt megcsinálom, meglépem. Ugyanúgy a szakadékba vezető út, ha patikára hajtanék. Nem szabad(látszólag) elkényelmesedni.
jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen volt. Sajnos én eléggé érzelem vezérelte és konfliktuskerülő ember vagyok.

Tanulás: egy fiú miatt nem mentem egyetemre, aki egy kicsit sem érdemelte meg ezt az áldozatot. első barátom volt, bármit megtettem volna érte, de utólag tudom, hogy ez egy nagyon toxikus kapcsolat volt (drogozott, öngyilkossággal fenyegetőzött, végén már bántott is) 6 éveig voltam vele és totál elszúrtam miatta a tanulmányaimat. Mikor erre feleszméltem 23 évesen miután vége lett, sz volt az egyik legnagyobb pofon sz élettől

jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
98%

1. Az, hogy te jószándékkal, őszintén fordulsz másokhoz, semmit sem jelent, és nem garantálja, hogy ők is így tesznek.

2. Meg kell tudni válogatni, hogy mit, kinek és mikor mondasz el. Sokan és könnyen vissza tudnak élni bizonyos infókkal.

3. Ki kell tudnod magadért állni, mert ezt más nem teszi meg helyetted.

jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Lehetne ingyen padlásfödém szigetelésünk, de nincs. Kereshetnék másfél milliót is havonta, de beértem a 300 ezerrel. Lehetne 3 okos tévénk is, de csak egy alapfunkciós LED van. Legutóbb az internet szerelő azt mondta, hogy az Intel I5 3470-esre épülő számítógépem elavult. Sorolhatnám tovább......
jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!