Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legtanulságosabb...

Mi volt a legtanulságosabb dolog az életedben?

Figyelt kérdés
Amiből tanultál és biztos nem követnéd el még egyszer.
jún. 29. 01:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

tanulni kellett volna, elvégezni minden iskolát, rendesen, semmi más nem számít.

Csak hát, vacak környezetben, kretén haverokkal körbevéve...lehúztak a bánatos halálba.

Persze volt jó példám, de....fene vinné el, belegondolni is rossz már.

jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#11

Épp ezt akartam írni én is. Fiatalon az ember gyakran nem veszi komolyan a tanulást. Aztán alulfizetett munkahelyen, küzdelmes életúttal a háta mögött néha rádöbbenünk, hogy nem is lett volna túl nagy befektetés a jövőbe egy kicsit többet tanulni. Ez ilyen eső után köpönyeg... Szóval semmi haszna a felismerésnek, de legalább megtanítja velünk azt, hogy milyen a felelősségvállalás a saját döntéseinkért.

jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%
Baromság. Egy ember mindenre képes lenne megtanulni ami valóban szükséges. Csak az igényletek vannak fenntarthatatlan pályán. Sajnos ebbe a fogyasztói foshalmazba születtünk bele. Néhányan próbálkoznak menekülni, de nem lesz belőlük egyik napról a másikra díszparaszt. Mi a tököm lenne velünk, ha valaki nem végezné el a legaljának minősített munkát?
jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Hogy nem érdemes megszületni erre a bolygóra.
jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Hogy senkire sem számíthatsz az életben. Az emberek nagy részét nem érdekled, a maradék meg ott tesz keresztbe/keserít meg, ahol csak tud.
jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Hogy tönkreteszi az életet az alkoholizmus. És akár 1 sör is újra elindít a lejtőn.
jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Régebben rosszul bántam a pénzzel, sok hülyeségre elköltöttem, de mostanra ez megváltozott. Mindig akkor kellett a pénz, amikor nem volt.

Mostanra már egy alaposan kidolgozott pénzügyi ember lettem, így nem kell aggódnom az anyagiak miatt. Folyamatosan képeztem magamat, és rengeteg könyvet elolvastam, hogy a lehető legjobban tudják bánni a pénzzel. És, mindig legyen hova nyúlni, ha pénzre lenne szükségem.

Nincs is annál rosszabb, mikor azon kell agyalni, hogy most a számlák befizetése, vagy élelmiszer vásárlása a fontosabb.

jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Metionin ***** válasza:
100%
Hogy ha bajban vagyok, az emberek 99%-a elfordul tőlem ismerősi, rokonsági viszonytól függetlenül. Szóval igyekszem csak a maradék 1%-kal foglalkozni.
jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a szerelem nem arról szól, hogy életünk végéig tart a rózsaszín köd, hanem normális, hogy átalakul mélyebb érzéssé, szeretetté.
jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

1, A "tanuld azt, amit szeretsz, a pénz nem számít" a világ legnagyobb baromsága.

2, Aki megcsalt, az tényleg meg fog még egyszer, nincs második esély.

3, A barátságok 90%-a nem igazi barátság, csak addig érdekled a legtöbb embert, amíg valami haszna van belőled vagy kényelmes neki fenntartani a kapcsolatot. Szóval fölösleges sokat beletenni a baráti kapcsolatokba, nem kapod vissza.

jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!