Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ragaszkodnak...

Az emberek miért ragaszkodnak az élethez ami ennyire megterhelő és nehéz?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag szenvedés. Nekem maximum akkor lenne hozzá kedvem ha gazdag lennék valahogy. Másképp semmi értelme. Nem?

jún. 28. 13:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Depressziós vagy. Aki nem az, az ragszkodik az élethez bármilyen nehéz is neki.
jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki éli meg az életét megterhelőnek és nehéznek, illetve aki mégis, ő tesz azért, hogy a jövő szebb és jobb legyen.
jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Mi mindannyian csak bábok vagyunk. A szabad akarat egy illúzió, nem létezik. Valójában a gondolataink, érzéseink sem tőlünk erednek.
jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Szeretek internetezni. Halàlom utàn erre tovàbb nem lesz lehetőségem.
jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem csak annak jó az élete aki beleszületett.

Nagyon elenyésző azon emberek száma aki rossz helyre született és szeret élni. Az emberek nagy része csak dolgozik fizeti az alap szükségleteit és ennyi. Van átlagban egy két érdek barát aki egyből eltűnik ha baj van.

Csak a külsőség, érdek, rabszolgaság valójában ez jut az emberek nagy részének. Ami még nincs megfertőzve az a szerelem. Ha találsz egy társat akit szeretsz és ő is téged az lehet életed legnagyobb szerencséje, használd ki mert néhány év után úgy is a szürke hétköznapok beférkőznek a kapcsolatotokba is. Szóval szerintem el...ku...uk

jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Azért ragaszkodnak az élethez, mert a halál után abszolúte semmit sem tudnak majd csinálni. A semminél a létezés jobb.
jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A semmibe nem is szenvedsz nincs érzelem, tudat semmi.

A szenvedést pedig érzed. Akkor, hogy is van ez?

jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Az élet a szenvedés, a halal meg a megváltás.
jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a nomád népek azok a kevesek akik még megmaradtak sokkal boldogabbak.

Mi kényelemben élünk de mit érünk vele valójában?

jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Van értelme, ha adsz neki. Vagy ha kinyitod a szemed.

Én például szeretek alkotni, jókat beszélgetni, szeretek enni finom dolgokat. Szeretem ahogy a cica dorombol az ölemben, ahogy a hold világít éjszaka amikor felhők ölelik körbe, szeretem a reggeli harmatot látni a fűszálakon. Jó hallani mások, akár idegenek, jókedvű nevetését, érdekes történeteit. Nézni ahogy egy hangya viszi a hatalmas morzsadarabot. Ahogy a tinta szárad egy papírra vetett irományon. Folytathatnám az örökkévalóságig engem mi fog meg, mit élvezek az életben.

Persze történik sok rossz dolog, de jó nincs rossz nélkül, ahogy fejlődés sincs kihívások nélkül. Nem kell hurráoptimistának lenni ahhoz, hogy találj dolgokat, amiért érdemes élni. :)

jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!