Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavar ha nem köszön vissza a...

Zavar ha nem köszön vissza a pénztáros?

Figyelt kérdés

Mostanában többször tapasztaltam sajnos ezt.

Egy ruhaboltban én kerültem sorra a pénztárnál, köszönök. A pénztáros rám sem néz, elkezdi beütni az árakat. Mondja mennyit kell fizetni és utána sem köszön.


Ma a fornettisnél jártam ugyanígy. Odamegyek, köszönök. Ő tölti a hűtőt, hátra se fordul. Várok türelmesen. Felém fordul, elmondom mit szeretnék, mondja mennyit kell fizetni. Mondom a végén köszönöm szépen, szia. Ő meg néz a távolba.


Titeket zavar az ilyen vagy lényegtelen?



jún. 24. 14:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
92%

Az eladók nagy része, képes rá, sőt még pár kedves szava is van.

Ne tegyünk már úgy, mintha kínkeserves teher lenne egy sima, "Jó napot" vagy "Szia" .

De persze, itt sokan élvezkednek azon, hogy végre valami teljesen elvárható dologba, mint egy köszönés, beleköthetnek.

jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Én dolgoztam kasszásként és bolti eladóként is.. De némelyik vásárló beszólogatott, sértegetett, bunkó tahó módra. Nagyon fel tudott cseszni agyilag. Az ilyennek nemhogy nem köszönni, de gondolkoztam, hogy kizavarom őt az üzletből és ráborítom a kasszát..
jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

#30: Ne haragudj, de arról nem a vásárló tehet, hogy nulla végzettséged van és utálod a munkát, amit kényszerből végzel. Tudom lehetne írni, képezd magad stb de ezeket itt mindig támadásnak veszik az emberek.


#31: Teljes mértékben egyetértek!! Szerintem sokan direkt trollkodnak. Legalábbis nem akarom elhinni, hogy ezen az oldalon ennyi bunkó ember van, akinek természetes, hogy tahóként viselkedik másokkal. Volt egy másik kérdés, ahol a szemetelésről volt szó. Na ott is ami ment. Szintén sokak szerint teljesen normális elhajigálni a szemetet, azért van a közmunkás, hogy összeszedje és hasonló érvek. Nagyon durva ha valakinek ezek tartoznak a normális viselkedéshez.


#32: Tudom, a vásárlók között is vannak idióták. Viszont aki normális veled, azzal szerintem alap, hogy te is normálisan viselkedsz.

jún. 25. 12:04
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
33# Ha velem bunkók az emberek, akkor én miért legyek velük kedves? Nem vagyok felmosórongy. Ha nem tetszik a képe a pénztárosnak, ott van az önkiszolgáló. Meg mi ez, hogy mosolyogni? Mosolyogjon a rosseb... Ez nem az óvoda..
jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
Kiszolgál a kasszás, ennyi. Nem kötelessége köszönni senkinek. Főleg ahány bunkó ember lehet egy nap folyamán, teljesen megértem őt..
jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

#34: Ezeket te komolyan gondolod, vagy trollkodsz?

Nem gondolom, hogy minden vásárló bunkó lenne. Miért vagy mindenkivel ennyire ingerült, mi bajod?


Én pl mindig normálisan köszönök. Ha ideadják a visszajárót, mondom, köszönöm szépen!

Van egy másik ruhabolt, ott idősek dolgoznak. Na ők se semmik. Sosem köszönnek! Tök jó úgy eljönni onnan is, hogy rád se néznek fizetés után. :D Nem tudom a főnökök hogy tűrik ezt el.

Vagy pont az a gond, amit írt itt a nulla végzettséges, hogy bárki beülhet a kasszába már. Nem kell se képesítés, se semmi.

jún. 25. 12:13
 37/43 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg ugyanazok a megkeseredett, trollok írják ezeket a minősíthetetlen válaszokat, egy kis figyelemre vágyakozva. Általában több profilról is. A legjobb megoldás az ignorálásuk, lepontozásuk és jelentésük, illetve a kizárólag értelmes válaszokra való reagálás.
jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

#37: Valószínűleg igazad van. :) Köszi a válaszod!


Csodálkozom, hogy az ilyen embereknek egyáltalán ilyen hozzáállással van munkája és nem utcaseprők. Mert nem hiszem, hogy a valóságban elnézik ezt a viselkedést egy normális munkahelyen. Tapasztalatom szerint nem...

jún. 25. 12:16
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
36# Érdekes velem mindig mindenki lehet bunkó. Aztán ha én ezt megelégelem és én vagyok bunkó valakivel, akkor persze elindul a világháború, hogy hogy merem ezt. Na ebből van rohadtul elegem! Nekik mindent szabad, nekem semmit..
jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
#39: Neked az egész élet fáj. Iszonyú megkeseredett lehetsz. :)
jún. 25. 12:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!