Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavar ha nem köszön vissza a...

Zavar ha nem köszön vissza a pénztáros?

Figyelt kérdés

Mostanában többször tapasztaltam sajnos ezt.

Egy ruhaboltban én kerültem sorra a pénztárnál, köszönök. A pénztáros rám sem néz, elkezdi beütni az árakat. Mondja mennyit kell fizetni és utána sem köszön.


Ma a fornettisnél jártam ugyanígy. Odamegyek, köszönök. Ő tölti a hűtőt, hátra se fordul. Várok türelmesen. Felém fordul, elmondom mit szeretnék, mondja mennyit kell fizetni. Mondom a végén köszönöm szépen, szia. Ő meg néz a távolba.


Titeket zavar az ilyen vagy lényegtelen?



jún. 24. 14:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván zavar, ha valaki tiszteletlen velem.
jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
0%
Pont nem érdekel,nem kötelező itt senkinek sem köszöngetni. Engem is igy neveltek,csak annak köszönjek,akit ismerek. :D Pont nem érdekel senki más véleménye.
jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
#12: Az kemény.
jún. 24. 16:22
 14/43 anonim ***** válasza:
32%
Őszintén nekem ennél 10000x nagyobb gondjaim vannak, így leszarom
jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem.. Leterhelő munka lehet ennyi emberrel foglalkozni. Megértem őt, ha nem marad energiája jópofizni velem.
jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

A köszönés az jópofizásnak számít? Nem tudtam.

Egyébként aki ennyire nem képes, az ne menjen emberek közé dolgozni. Én sem bírnám csinálni egész nap ezt, ezért nem is mentem eladónak.

jún. 24. 17:34
 17/43 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy. Magyarok vagyunk.
jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
16 Belehaltál? NEM! Akkor hallgass.
jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
7%
16# De én nem tekintek magamra emberi lényként. Így nem várom el a köszönést sem.
jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Nem haltam bele, de ne legyünk már bunkó parasztok.

Az meg még rosszabb, aki azt írja a szülei arra nevelték, hogy ne köszönjön a boltban.

Mondjuk én nem ilyen közegben élek szerencsére, mint itt néhány ember. Élmény lehet a bunkók közt lenni nap mint nap.

jún. 24. 18:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!